3 dalykai, kuriuos reikia žinoti, perkant duris

Atkreipiau dėmesį, kad prieš pirkdami vidaus duris, klientai daug dėmesio skiria antrinei informacijai, o pagrindinę informaciją praleidžia.

T.y. jie nagrinėja, kokios yra durų rūšys, furnitūros įvairovę ir apžiūrinėja  daugybę durų modelių.

Todėl į parduotuvę pirkėjas ateina visiškai nepasiruošęs ir skiria labai daug laiko užsakymui, nes sulaukia daug nelauktų klausimų iš pardavėjo, į kuriuos jis negali atsakyti iškart. Galų gale ilgai negali išsirinkti, jaudinasi arba perka ne tai, ko norėjo iš pat pradžių.

Todėl aš nusprendžiau sudaryti trumpą veiksmų, kuriuos geriau atlikti, prieš keliaujant į parduotuvę arba nusiunčiant savo užklausą el. paštu sarašą.

  1. Visų pirma jūs turite nuspręsti, kiek laiko jūs esate pasiruošę laukti savo užsakymo. 1 dieną, 1 savaitę ar 2-3 mėnesius. Nes tai trys skirtingos istorijos. Jeigu durų reikia skubiai, teks rinktis iš to, kas yra sandėlyje ir bandyti prisiderinti prie siūlomų variantų. Gali tekti netgi koreguoti angų dydžius, jeigu jos neatitiktų siūlomų durų standartų. Bet jeigu laiko jūs turite į valias, galima išsirinkti tai, kas patinka ir ramiai laukti, kol gamintojas atliks užsakymą.
  2. Dabar reikia suskaičiuoti kiek durų jums reikia ir atlikti išankstinius durų angų matavimus. Jeigu senosios durys dar nėra išmontuotos, o grynosios angos dar nematyti, reikia išmatuoti nors senųjų durų varčios dydžius (jos plotį ir aukštį) ir sienos storį. Nustatyti durų atidarymo pusę – kairė ar dešinė. Taip pat reikia nuspręsti, kiek apvadų jums prireiks – iš vienos, ar iš abiejų pusių. Apvadai – yra tokios medinės arba MDF juostos, kurios įrėmina duris ir uždengia skylę tarp durų staktos ir sienos. Įprastai apvadų nereikia, kai sienos yra apipavidalintos plytelėmis ir jos uždengia šią skylę.
  3. Jeigu durų jums reikia negreitai, galima pradėti rinktis iš modelio ir spalvos, įdėmiai nagrinėjant katalogus pardavėjų tinklalapiuose. Jeigu laukti jūs negalite, ir duris norite gauti kuo greičiau, laiko leidimas, besirenkant iš pasiūlymų, neturi jokios prasmės. Užteks tik nuspręsti, kokį durų atidarymo tipą (varstomas ar stumdomas duris) ir stilių (klasikinis ar šiuolaikinis) jūs renkatės, o vėliau nusiųsti pardavėjui užklausą su jūsų durų angų dydžiais ir klausimu, kas jau dabar yra sandėlyje. Po to, kai jau gausite siūlomus variantus, jūs galėsite rinktis. Jeigu jūsų neriboja laikas, galima išsirinkti konkretų modelį ir konkrečią spalvą, ir apsilankyti parduotuvėje tam, kad pažiūrėtumėte, kaip durys atrodo realiai. Nuotraukos neatspindi nei realios spalvos, nei faktūros, nei apdorojimo kokybės. Su savimi neprošal paimti kitų apdailos medžiagų pavyzdžių gabaliukų , su kuriais jūs planuojate derinti durų spalvą. Tai padės nuspręsti. Parduotuvėje taip pat galėsite išsirinkti furnitūrą: vyrius, spynos mechanizmą, rankenas. Furnitūra taip pat būna įvairių spalvų.

Mes norime pagerinti jūsų gyvenimą