Ar galima savarankiškai perdažyti duris?

Daugelį mūsų pirkėjų neramina klausimas: ar galima bus laikui bėgant savarankiškai perdažyti duris, jeigu kils būtinybė? Į šį klausimą labai sunku atsakyti, nes teisingas atsakymas nėra aiškus.
Todėl aš atsakau taip: perdažyti nebus galima, bet jeigu labai norėsite, tai galėsite.

Perdažymas taip pat gali būti aktualus, jeigu durys atrodo blogai, bet neturite finansinių galimybių jų keisti. Perdažydami galėsite atidėti naujų durų pirkimą iki geresnių laikų.
Norint kokybiškai perdažyti duris, reikia sudaryti specialias sąlygas ir laikytis visų techninių dažymo reikalavimų, o taip pat turėti profesinių įgūdžių. Tie, kas ketina perdažyti duris, greičiausiai neturi išvardytų savybių. Todėl nudažyti duris taip kaip gamykloje nepavyks. Tačiau jeigu jūsų estetiniai reikalavimai nėra labai aukšti, tai galite drąsiai imti teptuką į rankas.

Norint perdažyti duris namų sąlygomis geriausiai tinka alkidiniai arba akriliniai dažai tirpiklių pagrindu. Šiais dažais galima dažyti medinius paviršius, PVC, laminatą, MDP, MDF, anksčiau lakuotus paviršius. Perkant dažus būtina perskaityti instrukciją ir konkrečiai markei skirtas rekomendacijas. Instrukcijose aprašoma, kaip teisingai tepti ir skiesti dažus, kaip paruošti paviršių, ar reikia jį gruntuoti ir šlifuoti, o taip pat pateikiami kiti niuansai. Šiuos dažus galima tepti teptuku arba naudoti volelį.

Puikiausiam rezultatui pasiekti geriausia laikytis visų dažų gamintojo rekomendacijų.

Dažymo metodų gali būti įvairių. Paaiškinti žodžiais, kaip reikia dažyti duris, gana sunku, todėl aš parinkau kelis mėgėjiškus vaizdo įrašus, kuriuose jūs galite pamatyti, kaip žmonės savarankiškai dažo senas duris ir kokių pasiekia rezultatų.

  1. MDF durų dažymas
  2. Pušinių durų dažymas
  3. Durų dekoravimas
  4. Laminuotų durų dažymas

Po perdažymo rekomenduoju furnitūrą pakeisti į šiuolaikinę, ir jūsų darys atrodys kaip naujos. Stilingo dizaino rankena gali pagerinti net pačias paprasčiausias ir nebrangias duris.

Mes norime pagerinti jūsų gyvenimą.