Ar pirkti duris internetu?

„Geriausios durys – tos, kurios atsidaro į jūsų vidų.“

(Džimsas Morisonas)

Ar pirkti duris internetu? Vidaus durų pasirinkimo kriterijai

Virtuali erdvė suteikia mums daugybę galimybių ką nors įsigyti. Tačiau, kai reikia įsigyti vidaus duris, gali nepakakti taikyti tik pragmatinius pasirinkimo kriterijus. Internete publikuojamuose šiuolaikiniuose straipsniuose apie durų pasirinkimą paprastai skiriamas dėmesys išskirtinai funkciniams aspektams. Tai gali suklaidinti pirkėjus, privertus manyti, kad puikias duris galima išsirinkti vadovaujantis tik nurodytais kriterijais ir standartiniais patarimais. Tačiau realybė gali būti truputį sudėtingesnė.

Ar pirkti duris internetu?

 

Fotografijos ir realybė

Pirmiausia, vidaus durų pirkimas internetu gali nepateisinti jūsų lūkesčių. Nepaisant daugybės nuotraukų ir aprašymų, perteikti durų realią kokybę ir išvaizdą naudojant virtualias priemones nelengva. Nuotraukos gali neatspindėti detalių, medžiagų tekstūros ir faktūros, kurios realybėje gali gerokai skirtis nuo pateiktų ekrane. Be galimybės įvertinti duris asmeniškai, pirkėjas rizikuoja nusivilti gavęs ne tai, ko tikėjosi.

Ar pirkti duris internetu?

Estetikos įtaka

Antra, daugelis pirkėjų neįvertina iki galo estetikos įtaką sau. Žiūrėdami į nuotrauką mes galime pasirinkti modelį, kuris atrodo idealus. Tačiau lankydamiesi fizinėje parduotuvėje, mes galime pakeisti savo sprendimą, pamatę kitas duris, kurios patraukia mus savo išvaizda arba stiliumi. Estetiniai pranašumai vaidina svarbų vaidmenį renkantis duris, ir kartais jie gali pasikeisti, kai matome duris tiesiogiai. Vizualinė apžiūra suteikia galimybę įvertinti duris ir padeda priimti sėkmingesnį sprendimą.

Ar pirkti duris internetu?

Kompleksinis sprendimas

Trečia, pirkti duris – tai ne tik įsigyti prekę, bet ir kompleksiškai nuspręsti, kaip bus kuriamas interjeras. Nuo pasirinktų durų priklauso bendras patalpos stilius, jos atmosfera ir funkcionalumas. Lankantis fizinėje parduotuvėje jūs turite galimybę kreiptis į pardavėją, kad jis pakonsultuotų, ir įvertinti jo kompetenciją, ar galima patikėti šiai įmonei siūlyti jūsų interjerui tam tikrus sprendimus. Šis savitarpio supratimas ir pasitikėjimas gali turėti esminį vaidmenį priimant galutinį sprendimą.

Žygis po parduotuves

Internetu nupirktos vidaus durys gali nepateisinti jūsų lūkesčių, nes nuotraukos ne visada perduoda realią kokybę, o taip pat mes neįvertiname durų pasirinkimo proceso estetinio pasirinkimo ir kompleksinio pobūdžio. Protinga būtų aplankyti kelias parduotuves, kad pamatytumėte duris ir įvertintumėte asmeniškai, pasikonsultuotumėte su pardavėjais ir įsitikintumėte dėl jų kompetencijos ir gebėjimo pasiūlyti jūsų poreikius ir skonį atitinkantį sprendimą. Ir tik po to galutinai nuspręsti, kad nenusiviltumėte ir būtumėte patenkintas pirkiniu.