Dažytų vidaus durų montavimas

Dažytų vidaus durų montavimas: kaip išvengti problemų ir pasiekti idealų rezultatą

Dažytos vidaus durys, ypač baltos, tampa vis populiaresnės dėl savo estetinės išvaizdos ir galimybės priderinti prie bet kokio interjero. Tačiau jų montavimas reikalauja ypatingo dėmesio ir profesionalumo. Daugelis pirkėjų susiduria su kokybiško dažytų durų montavimo problemomis, net jei darbus atlieka patyrę meistrai.

Dažytų vidaus durų montavimas

Pagrindinės problemos montuojant dažytas duris

Nuoskalos ir nelygumai. Reguliuojant durų staktos, apvadų ir kitų detalių sandūras dažnai atsiranda nuoskalų ir nelygumų. Tai ypač pasakytina apie baltos spalvos duris, ant kurių bet kokie defektai pastebimi iš pirmo žvilgsnio.

Problemos pritaikant. Netinkamai sumontavus durų elementus gali atsirasti tarpų ir nesutapimų, kurie sugadins durų išvaizdą ir net funkcionalumą.

Pažeista vientisa danga. Neatsargiai įrengus, dažyta danga gali būti pažeista, todėl durims atkurti ar visiškai pakeisti reikės papildomų išlaidų.

Dažytų vidaus durų montavimas

Kodėl svarbu kreiptis į profesionalus?

Dažytos durys yra brangūs gaminiai, o jei montuojant jos bus pažeistos, bus itin apmaudu. Būtent todėl durų montavimą geriau patikėti aukštos klasės profesionalams, turintiems daug darbo su dažytomis durimis patirties ir žinantiems, kaip išvengti dažnų klaidų.

Dažytų vidaus durų montavimas

Kaip vyksta dažytų durų montavimo procesas?

Paruošimas

Matmenys. Tikslūs angos matmenys yra pagrindinis žingsnis, nuo kurio priklauso durų montavimo kokybė. Svarbu atsižvelgti į visas angos ir patalpos ypatybes.

Įrankių ir medžiagų paruošimas. Norint sumontuoti dažytas duris, reikalingi specialūs įrankiai ir medžiagos, kad nebūtų pažeista danga.

Montavimas

Durų staktos montavimas. Stakta turi būti sumontuota labais lygiai, kad būtų išvengta iškraipymų ir tarpų.

Durų montavimas. Durys atsargiai įstatomos į staktą ir pritvirtinamos. Svarbu pasirūpinti, kad nepažeistumėte durų kraštų ir paviršiaus.

Apvadų montavimas. Apvadai montuojami taip, kad paslėptų visas montavimo siūles ir suteiktų estetinę išvaizdą. Be to, reikia vengti per didelio spaudimo, kad nepažeistumėte dažų.

Baigiamieji darbai

Koregavimas. Sumontavus durys sureguliuojamos taip, kad laisvai atsidarytų ir užsidarytų.

Išvada

Dažytų vidaus durų montavimas – didelio profesionalumo ir kruopštumo reikalaujantis darbas. Net ir dėl nedidelių klaidų gali tekti brangiai remontuoti arba keisti duris. Todėl norėdami išvengti nesklandumų ir užtikrinti tobulą rezultatą, patikėkite montavimą profesionalams, turintiems pakankamai patirties ir žinių. Baltai dažytos durys reikalauja „juvelyrinio“ meistro darbo. Tik tokiu atveju turėsite tobulas duris, kurios papuoš jūsų interjerą.