Durų montavimas savarankiškai

Jeigu nusprendėte montuoti duris savarankiškai – tai puiki idėja.

Eilės pas aukštos kvalifikacijos meistrus reikia laukti du mėnesius ir už darbą reikia mokėti nemažai.
Dabar, kai paskelbtas karantinas, pramogas teikiančios įmonės nedirba, į svečius vaikščioti nerekomenduojama, tiesiog sėdėti namuose ir nieko neveikti nuobodu, todėl montuojant duris galima puikiai praleisti laiką.

Vakar mūsų pirkėjas pasidalijo savo patirtimi, pasakė, kad vien rankeną montavo valandą. Aš neišdrįsau paklausti – kiekgi laiko jis montavo pačias duris?

Todėl tiems, kurie ryžosi pirmą kartą atlikti tokį darbą, reikia turėti omeny, kad laiko greičiausiai prireiks gerokai daugiau, nei atrodo.

Kad palengvintume jūsų darbą ir apsaugotume nuo apmaudžių klaidų, savo svetainėje pateikiame išsamias nuotraukų ir vaizdo įrašų instrukcijas. Jose bus išvardyta, kokių prireiks instrumentų, ir nuosekliai visi veiksmai.
Jeigu po to, kai susipažinsite su instrukcijomis, jums dar kils kokių nors klausimų, drąsiai klauskite mūsų, su sąlyga, kad duris pirkote mūsų salone. Mes pasistengsime padėti, atsižvelgdami į savo galimybes. Durys, nupirktos kitoje vietoje, gali būti kitaip montuojamos ir mūsų specialistai negalės išsamiai pakonsultuoti.

Kadangi jūs nusprendėte keisti vidaus duris, tai rekomenduojame atkreipti dėmesį į tokias, kurių garso izoliacija yra sustiprinta. Šis parametras labai aktualus tiems, kieno visa šeima dabar ir dirba, ir mokosi, ir ilsisi namuose. Dėl blogos durų garso izoliacijos šeimos nariai greičiausiai trukdo vieni kitiems susikaupti užsiėmimų metu.

Ir labai prašome, nepamirškite, kad moteriai nieko nėra nuostabesnio, kaip žiūrėti į dirbantį vyrą. Jūsų žmonos bus su jumis labai švelnios, gėrėdamosios, kaip jūs montuojate naujas duris.

 

Mes norime pagerinti jūsų gyvenimą.