Durys baldų dizaine

Karantino metu mums buvo uždrausta priimti lankytojus savo salone. Situacija nulėmė tai, kad mes nusprendėme išnaudoti progą ir atlikti kosmetinį remontą mūsų parduotuvės patalpoje,  atnaujinti baldus ir durų ekspoziciją.

Ieškodama baldų tiekėjų aš aptikau tarp jų vieną labai įdomų  dizainerį-kūrėją.
Nors ir neužsisakiau iš  jo baldų ofisui, bet, pasakysiu, nereklamuodama, kad jo darbai man pasirodė tikrai  verti dėmesio. Jo vardas –  Marius Valaitis.

Marius nedirba su medžio drožlių plokšte – naudoja tik natūralią medieną. Kiekvienas jo dirbinys turi savo unikalų dizainą ir primena meno kūrinį.

Kadaise aš jau rašiau apie parodą Čikagoje, kurioje buvo pristatyti baldai, sukurti iš antikvarinių durų. Mariaus kolekcijoje irgi yra darbas, kuriam buvo pritaikytos durys. Iš jų buvo suprojektuotas kambarys, skirtas namų ūkio reikmenims.

Durys baldų dizaine

foto mar-furniture.lt

 

Paaiškėja, kad tai – dažnas dizainerių triukas – durų panaudojimas baldų ir pertvarų gamybai.

Durys baldų dizaine

foto upcycleart.info

Durys baldų dizaine

restoranas „Bon” Bukarešte

Jeigu jus nuspręsite pasitelkti šį triuką savo interjere, mes su džiaugsmu padėsime jums išsirinkti tinkamiausią variantą.

Mūsų sandėliuose visada rasite užsilikusios produkcijos žemesnėmis kainomis. Tai senų kolekcijų  likučiai, durys su defektais, o taip pat ir ekspozicijos egzemplioriai, išimti iš prekybos. Tokių durų varčių kaina svyruoja nuo 5 iki 40 EUR, priklausomai nuo modelio ir būklės. Tarp jų yra ir visiškai naujų,  dar neišpakuotų vienetų.

baldai is duru

restoranas „Bon” Bukarešte

Su Mariaus Valaičio darbais susipažinti galite čia

 

Mes norime pagerinti jūsų gyvenimą