Kaip taisyklingai sudaryti užklausą vidaus durims

Vidutinis lietuvis vidaus duris perka 1-2 kartus per visą savo gyvenimą. Dėl tokių pirkinių patirties stokos daugelis nežino, apie ką reikia pranešti durų pardavėjui, kad tas galėtų greitai ir tiksliai sudaryti kainos pasiūlymą.

 1. Pirma, ką reikia padaryti – tai nuspręsti, kaip greitai jums reikia durų. Jeigu durų reikia skubiai, ir jūs apie tai pranešite užklausoje, pardavėjas jums siūlys modelių asortimentą, esantį sandėliuose arba iškart praneš, kad neatliks užsakymo laiku.
 2. Antrasis žingsnis – atlikti senųjų durų matavimus (nors apytikslius, jeigu senosios durys trukdo). Matuojamas angos aukštis ir plotis, o taip pat sienos storis. Ši informacija padės pardavėjui iškart suprasti ar jums tiks standartiniai durų matmenys, ar reikės jas gaminti pagal užsakymą. Kai kurie gamintojai gamina tik tam tikrų dydžių duris.

Nestandartinės durys kainuoja žymiai brangiau, negu standartinės.
Todėl svarbu patikslinti, ar keisite durų angas durų standartui, jeigu to prireiktų.

 1. Dabar svarbu nuspręsti dėl modelio arba nors pasirinkti durų stilių. Koks stilius tinka jūsų interjerui, klasikinis ar šiuolaikinis. Kokios spalvos turėtų būti durys, šviesios, tamsios ar kokios nors konkrečios spalvos. Jeigu kažką išsirinkote pardavėjo tinklalapyje, geriau pasidalinti nuoroda į šias duris arba nors parašyti tikslų durų modelį.

Jeigu jums sunku išsirinkti pačiam, tiesiog tiksliai surašykite savo norus ir jums būtinai patars, pasiūlydami optimalų variantą.

 1. Jeigu jūs norite užsakyti duris su kokiu nors neįprastu uždarymo tipu, pavyzdžiui, stumdomas arba atvirkštinio atidarymo duris, švytuoklines arba sulankstomas, nematomas duris, apie tai būtinai pasakykite užklausos metu.
 2. Svarbu pranešti, ar reikės durų montavimo ir iš kokio miesto jūs esate.
 3. Jeigu duris montuosite patys, ties kiekviena pozicija reikia nurodyti atvėrimo pusę (kairė ar dešinė). Jeigu norite, kad durys būtų užrakinamos arba turėtų WC užraktą, apie tai irgi vertėtų pranešti.
 4. Jeigu turite konkrečių pasiūlymų dėl furnitūros spalvos (vyrių, spynų, rankenų), apie tai irgi pranešama.

Sudarome užklausą

 1. Data, iki kurios reikalingos durys.
 2. Kiekvieno kambario durų angos ir sienų dydžiai. Uždarymo tipas. Užrakinimo pusės ir variantai.
 3. Ar yra angų dydžių keitimo galimybė.
 4. Durų modelis ir spalva, o taip pat durų furnitūra.
 5. Ar reikalingas montažas ir kokiu adresu reikalingas.
 6. Ar reikalingas senų durų demontažas.

Jeigu sudarysite užklausą, atsižvelgdami į šias rekomendacijas, ją apdoros greitai ir tiksliai. Priešingai, jums to nepadarius vis tiek teks atsakyti į šiuos specialisto klausimus telefonu ar žinute.

Kitaip tiesiog neįmanoma suskaičiuoti sąmatos.

Mes norime pagerinti jūsų gyvenimą