Kuo dažyti nematomas duris

Kuo dažyti nematomas duris?

Nematomos durys tradiciškai parduodamos nedažytos. Manoma, kad pirkėjas savarankiškai dažys duris pagal savo sienų spalvą.

Tačiau pirkėjai dažnai susiduria su tokia problema – jų pasamdyti dažytojai atsisako dažyti duris sienoms skirtais dažais.

Kodėl taip išeina?

Reikalas tas, kad sienų ir durų dažymas – tai skirtingos dažytojų specializacijos. Tie, kurių specializacija – dažyti sienas, nemoka dažyti MDF paviršiių. Nežino, kokiais dažais juos galima dažyti, o kokiais ne. Taip pat darbuotojams neaišku, koks bus dažymo rezultatas, ar priims užsakovas darbą.

Iš tiesų, niekas nedažo durų sienų dažais. Durų ir baldų MDF plokštėms dažyti sukurti specialūs poliuretano emaliai ir lakai. Kad kokybiškai nudažytumėte tokiu emaliu duris, reikalingos specialios sąlygos, reikia žinoti dažymo technologiją ir turėti praktinės patirties. Šis dažymas gana sudėtingas, su tarpiniais šlifavimais ir džiovinimu pasirinkus tam tikrą mikroklimatą. Net patyrusiems specialistams ne visada pavyksta pasiekti aukštos kokybės rezultato.

Ar galima duris dažyti vandeniniais, akriliniais, alkidiniais arba silikoniniais dažais?

Dažyti tokiais dažais galima, jeigu instrukcijoje ant pakuotės neparašyta kitaip. Tačiau reikia turėti omeny, kad tokia danga greičiausiai nebus nepriekaištinga ir ilgalaikė.

Antras klausimas, su kuriuo susiduriama dažant nematomas duris – ar reikia dažyti aliuminio staktą?

Ne, jos dažyti nereikia. Stakta jau nudažyta anodavimo metodu ir turi likti tokia, kokia yra. Pavyzdžiui, mūsų staktos būna matinio chromo ir juodos spalvos. Plonytis aliuminio staktos kraštelis nėra apmaudus atsitiktinumas. Tai – dalis durų dizaino.

Jeigu jūs namuose perdažysite aliumininę staktą, po kurio laiko dažai nuo jos pradės luptis ir gaminio išorė susigadins.

Norėdami padėti savo pirkėjams išspręsti nematomų MDF durų dažymo problemą, mes privalėjome sukurti papildomą paslaugą. Dabar pas mus galima užsakyti profesionalų MDF varčių dažymą bet kuria spalva. Dažymo dirbtuvėse mes nudažysime duris poliuretano emaliu ir nulakuosime. Galima pasirinkti ne tik bet kokį atspalvį, bet ir blizgesio lygį nuo labai matinio iki blizgaus.

 

Mes norime pagerinti jūsų gyvenimą