Pagrindiniai MDF vidaus durų privalumai

Visų pirma, MDF vidaus durys yra gražios ir praktiškos. Jų eksploatacinės savybės garantuoja atsparumą dilimui, tvirtumą, ilgaamžiškumą ir lengvą priežiūrą.
Antra, tokių durų asortimentas yra labai platus. Kiekvienas gali išsirinkti sau tinkančio dizaino ir spalvos modelį. Trečia, durų kaina yra atitinkamai nedidelė. Tokio tipo durų gamybos metu naudojamos šiuolaikinės medžiagos ir technologijos, kurios leidžia sumažinti gaminio kainą.

Pagrindiniai MDF vidaus durų privalumai

Kas yra MDF?

MDF pavadinimas kilęs iš angliško pavadinimo Medium Density Fiberboard kas reiškia  vidutinio tankio plaušo plokštės. Šios plokštės gaminamos presuojant smulkintus medienos pluoštus kartu su rišikliu. Pagal savo savybes medžiaga yra panaši į natūralią medieną. Ji yra pakankamai tvirta, ilgaamžė, nekenksminga aplinkai ir puikiai apdorojama. Todėl MDF vidaus durys užima gan didelę rinkos dalį.

Pagrindiniai MDF durų pranašumai yra:

  • puiki išvaizda;
  • atitinkamai nedidelė kaina;
  • tvirtumas ir ilgaamžiškumas;
  • patogumas ir lengva priežiūra;
  • geros šilumos ir garso izoliacijos savybės;
  • ekologiškumas: MDF durų gamybai naudojamos medžiagos neišskiria kenksmingų medžiagų.

Vienas iš svarbių MDF pranašumų yra tas, kad ši medžiaga, kaip ir mediena, kuri yra jos pagrindas, puikiai tinka dekoratyvinei apdailai. Nesvarbu, ar ji padengta dažais ir laku, ar dengta plėvelėmis medžiagomis ir lukštu. Šiuolaikinės dekoratyvinės dangos yra aukštos kokybės, todėl dažniausiai žiūrint į vidaus duris sunku iš karto pasakyti, ar jos pagamintos iš medžio masyvo, padengtos lukštu ar kita danga. MDF durys atrodo puikiai ir yra lengvai derinamos su įvairiais interjero stiliais.

MDF durys yra ilgaamžės. Jei šio tipo durys nepatirs rimtų mechaninių pažeidimų ir negaus per didelės drėgmės – išlaikys savo išvaizdą ir savybes daugelį metų.

Durys iš MDF su ekologiniu lukštu yra atsparios kasdieniam namų ūkio poveikiui. Jos gali būti naudojamos ne tik kambariuose, bet ir virtuvėje bei vonios kambaryje. Visą eksploatacijos laiką durys išliks vizualiai patrauklios ir patikimos.

MDF vidaus durų priežiūrą lemia dekoratyvinės dangos tipas ir apdaila. Daugelį modelių galima valyti įprastomis, nešiurkščiomis paviršiaus valymo priemonėmis. Pakanka duris nuvalyti drėgna šluoste ir nusausinti. Atsiradus nešvarumams, juos galima pašalinti vandeniu su muilu.

Pagrindiniai MDF vidaus durų privalumai

Laikantis šių paprastų reikalavimų MDF durys tarnaus ilgą laiką.

Mes norime pagerinti jūsų gyvenimą