Universalūs durų vyriai „Drugeliai”

Šiuo metu daugelis pardavėjų savo klientams siūlo tvirtinti duris ant vyrių, kurie vadinami «drugeliais». Tai uždedamieji universalūs vyriai, kurie išsiskiria supaprastintu tvirtinimo būdu.

Universalūs durų vyriai "Drugeliai"

Tvirtinant šiuos vyrius nebūtina durų varčioje ir staktoje daryti įpjovimus, jie tiesiog uždedami iš viršaus ir prisukami savisriegiais. Toks supaprastinimas suteikia galimybę šiek tiek sutaupyti prieš montuojant duris. Pakanka išfrezuoti skylę užrakto mechanizmui ir išpjauti pagal matmenis viršutinę durų staktos dalį – ir durys paruoštos montuoti.

Kodėl pardavėjas renkasi tokį paprastą kelią? Tam, kad pateiktų žemiausią prekės kainą . Pirkėjai retai gilinasi į durų kokybės klausimus, o tiesiog ieško patrauklių komplektų kainų. Galiausiai perka prastesnės kokybės duris džiaugdamiesi sėkmingu pirkiniu.

Pirkdami duris, montuojamas ant vyrių „drugelių“, visuomet sutaupysite, bet tai bus nuostolinga kokybei.

Reikalas tas, kad tokių vyrių fizikos ir mechanikos savybės neleidžia ilgai išlaikyti durų varčios stabilioje padėtyje. Dėl krūvio eksploatacijos metu vyriai trinasi ir išsikreipia. Maždaug po metų durys gali blogai užsidaryti ir jas teks remontuoti. Vyriai „drugeliai“ skirti tik lengvoms ir siauroms durims. Tačiau dabar pirkėjai ieško „sunkių durų“ ir pirkdami net bando jas sverti. Kažkodėl manoma, kad kuo sunkesnės durys, tuo jos patikimesnės, nors iš tiesų svoris tiesiogiai nelemia kokybės.

Jeigu taip išėjo, kad jūs nupirkote duris, kurios sukomplektuotos su „drugeliais“, tai reikia bent jau pridėti trečią vyrį. Tai truputį gelbėja situaciją ir durys išsikreipia ne taip greitai.

Jeigu jūs dar neapsisprendėte dėl pirkinio, o tik nagrinėjate pasiūlymus, tai mes rekomenduojame pasiteirauti pardavėjo, su kokiais vyriais bus sukomplektuotos durys, kiek ir kokios markės bus šie vyriai. Reikia įsitikinti, ką jūs konkrečiai gausite už savo pinigus, ar nepakiš jums prastos kokybės furnitūros kaip geros.

Tinklinių parduotuvių pardavėjai dažnai tuo piktnaudžiauja. Parduodant didelius kiekius net vieno euro ekonomija virsta didele suma.

Geriausia duris tvirtinti naudojant įpjaunamus arba paslėptus nerūdijančiojo plieno vyrius. Nepaisant deklaruojamų savybių, rekomenduojame naudoti ne du, o tris vyrius. Trečias vyris suteiks papildomo tvirtumo ir užtikrins, kad eksploatuojant durys neišsikraipys.

Paslėpti vyriai taip pat būna skirtingų modifikacijų ir kokybės lygių. Norint juose susigaudyti, reikia turėti jų montavimo ir reguliavimo patirties. Mes pabandėme kelis skirtingų modelių variantus ir apsistojome ties AGB Eclipse 2.0 ir Eclipse 3.2

Statistikos duomenimis, žmogus perka duris 1–2 kartus per gyvenimą, tad neturi ypatingos galimybės pasikliauti savo patirtimi. Todėl rekomenduojame įdėmiau rinktis durų furnitūrą, kad gerų durų nesugadintumėte bloga komplektacija.

 

Mes norime pagerinti jūsų gyvenimą