Vidaus durys su staktomis ir apvadais

Durų pirkėjus dažnai suklaidina ant durų parduotuvėse arba interneto svetainėse esantys kainoraščiai. Pardavėjai nurodo kainą už skirtingas prekių komplektacijas, todėl palyginti skirtingų parduotuvių kainas klientams yra nepakeliama užduotis.

Kodėl taip nutinka?

Skirtinguose kainų segmentuose taikoma skirtinga durų komplektavimo metodika. Pigiausiame segmente stengiamasi, kad prekė būtų kuo universalesnė. Durys komplektuojamos su pačia pigiausia furnitūra ir atsižvelgiant į tam tikrus kriterijus. Tai būtina, kad būtų išlaikyta maža kaina. Paprastai tokios parduotuvės nurodo bazinės komplektacijos kainą, kurios negalima pakeisti.

Vidutiniame ir aukštame kainų segmente pirkėjas gali rinktis. Jis gali pats pasirinkti, kokios rūšies vyrių jam reikia ir kiek, kokios rūšies bus spynų mechanizmai, kaip durys bus rakinamos, rankenų modelius, durų spalvą, piešinį ant stiklo, pagerintą garso izoliaciją, o taip pat skirtingas papildomas paslaugas. Todėl suskaičiuoti viso komplekto kainos tiesiog neįmanoma. Kaina gali gerokai skirtis, priklausomai nuo pirkėjo pageidavimų ir poreikių. Nestandartinio dydžio durų kaina apskritai skaičiuojama pagal specialias formules.

Vidaus durys su staktomis ir apvadais

Vidaus durys su staktomis ir apvadais

Mes savo interneto svetainėje nurodome kainą už bazinį durų komplektą (varčia, stakta, vyriai, spynos mechanizmas) be rankenos. Visą papildomą komplektaciją skaičiuojame pagal užsakovo pasirinkimą. Taip mums pavyksta patenkinti net pačių reikliausių pirkėjų poreikius.

Jeigu jus domina durų kainų lygis, tai pardavėjas visuomet gali atsakyti, koks konkretaus modelio visos komplektacijos su darbu ir montavimu yra kainų diapazonas. Jeigu šis diapazonas jums yra tinkamas, tai jūs galite paprašyti, kad paskaičiuotų tiksliau pagal jūsų pasirinktus parametrus.

 

Mes norime pagerinti jūsų gyvenimą