Mažai tikimybės rasti buityje naudojamą mechaninę spynų sistemą, kainuojančią „protingus“ pinigus ir kurios būtų neįmanoma atrakinti bent jau teoriškai. Tai laiko, patirties, įrankio ir talento klausimas.
Yra teorinė galimybė visrakčiu atrakinti MUL-T-LOCK spyną. Esama specialistų, kurie atrakina spyną „Mottura“ per 10–15 minučių. Manau, kad yra ir tokių specialistų, kurie geba visrakčiu atrakinti ir MUL-T-LOCK spyną. Bet kokiu atveju, visi panašios kvalifikacijos žmonės dirba (dirbo) valstybinėse ypatingo profilio organizacijose ir su kriminalu negali būti susiję.
Spynos MUL-T-LOCK neįmanoma atrakinti be mechaninių pažeidimų (t. y. su visrakčiu) per mažiau nei 1,5–2 valandas kruopštaus darbo. Darbo ne klūpint laiptinėje, o ramioje ir tylioje aplinkoje su atitinkamu instrumentu.

Absoliučiai nerealu atrakinti spynas MUL-T-LOCK, „Mottura“, „Cisa“ pritaikius raktą.
Visi žinomi atvejai, kai įsilaužiama (be pažeidimų) ir atidaromos itin aukšto saugos lygio spynos, – į svetimas rankas patekusių raktų rezultatas. Verta atkreipti dėmesį, kad žmogui, puikiai žinančiam MUL-T-LOCK cilindro įrenginį, pakanka 30 sekundžių raktui apžiūrėti, kad įsidėmėtų jo kodą ir pagamintų kopiją. Tiesa, kopiją galima pagaminti tik ant originalių MUL-T-LOCK staklių. Paimti rakto įspaudui pakanka 2–3 sekundžių. Ir tai (lipdytinė kopija arba kodo įspėjimas) sakoma ne tik apie MUL-T-LOCK raktus, bet ir apie bet kurį kitą mechaninių užraktų gamintoją.

Išvada – nuo žmogaus apsisaugoti neįmanoma. Sulaužyti galima bet kurią spyną.