Būtina palyginti turto vertę ir vagystės tikimybę su spynų ir durų patikimumu. Jeigu jūsų namuose yra turto už 100.000 Eur, tuomet ir apsauga turi būti atitinkama. O jeigu be seno televizoriaus daugiau nėra ką imti, tuomet neverta investuoti į superspynas. Daugelis vagysčių įvyksta pagal nukreipimą, o aukštos klasės įsilaužėlis negaiš laiko atsitiktinėms durims. Saugumui užtikrinti būtina išleisti sumą, kuri sudarys maždaug 4 % nuo saugomo turto vertės. Kompleksas „spyna + signalizacija“ arba „spyna + elektroninė blokavimo sistema“ – kelis kartus didina sistemos patikimumą.

Beje, su spynomis labai nesutaupysite. Taupydami spynai šiandien – rytoj sumokėsite dvigubai daugiau už jos remontą, spyna gali sugesti pačiu netinkamiausiu metu. Spyna turi būti subalansuota. Jeigu įmontuosite aukšto saugumo lygio cilindrą į silpną spyną, išeis hibridas, kuris atrodo gerai, bet realiai turto neapsaugos. Spynos turi būti ilgaamžės ir negendančios.
Na ir, žinoma, negalima palikti raktų be priežiūros. Jeigu nesate įsitikinę, kad raktai buvo tik jūsų rankose, pakeiskite spyną!

Kokią spyną pirkti išorinėms durims, kad būtų ramu miegoti?