Ekofaneruotų durų varčia B-14

Kaina 50 248

Ekofaneruotų durų varčia B-14

Durų staktos išoriniai dydžiai

Durų sąvarų dydžiai

860x2040x85 800x2000x40

Į kainą įskaičiuota tik varčia, išėmų vyriams ir spynai nėra.

GALIMOS SPALVOS:

spalva tobakko

TOBAKKO

PAPILDOMI PRIEDAI:

– spyna su standartiniu mechanizmu, tyliai užsidaranti spyna ir magnetinė spyna;
– vyriai: išoriniai, frezuojami, nematomi;
rankenos;
– akustinis automatinis slenkstis;
– durų pritraukėjas.

Durų modelis B-14 yra pagamintas iš medinio karkaso ir MDF plokščių. Varčia padengta ekolukštu Soft-touch. Tai šiuolaikinė lygi ir liečiant it šilkinė danga. Durys dekoruotos dviem vertikaliomis 5 mm pločio aliumininėmis puošybinėmis juostelėmis. Atstumas nuo varčios krašto iki puošybinės juostelės – 12,5 cm. Atstumas tarp juostelių – 4,5 cm.

Duris galima montuoti vonios kambariuose, kuriuose įrengta standartinė ventiliacija ir santykinis oro drėgnis yra ne didesnis kaip 60 %.

Tokių durų dangą malonu liesti. Jų paviršius primena aksomą.

Iš pradžių medžiaga buvo sukurta visai ne durims. Nuo jos sukūrimo momento 1992 m. ji buvo naudojama kaip elektronikos – televizorių pultelių, skaičiuotuvų – išorinė danga. Medžiaga pasirodė esanti tokia maloni liesti, kad greitai naudojimo sritis prasiplėtė. Iš jos pradėjo daryti žirklių rankenas, telefonų korpusus, įvairius dėklus, vaikiškus žaislus.

Šiandien Soft-touch naudojama ir gaminant vidaus duris. Šio ekolukšto danga turi visas būtinas savybes: atspari drėgmei, dėvėjimuisi ir trynimui, apsaugota nuo ultravioletinių spindulių poveikio.

Tačiau svarbiausia – neįprastas tokių durų dizainas: matinė graži varčia, kurią malonu liesti.

Durims nereikia jokios specialios priežiūros. Pakanka nušluostyti dulkes ir nuvalyti susitepusias vietas drėgna šluoste.