Skinni-30

120

Skinni-30

120

UAB  Loza-Baltija Jums siūlo dažytas vidaus duris. Gaminamos iš МDF (Medium Density Fiberboard, iš anglų kalbos išvertus reiškia- vidutinio tankio medienos plaušų plokštė).

Durys yra padengtos dvyjais atspariais komponentais poliuretaniniu emaliu  Helios (Slovėnija) Kainos yra prieinamos daugeliui vartotojų.

Emaliu dažytos durys- tai platus pasirinkimas įvairių modelių už gerą kainą.

Saugumas ir priežiūra

Atkreipkite dėmesį, kaip šios durys yra pagamintos,nes nuo technologijos priklauso ir jų kokybė. Naudojant MDF dažytos durys yra visiškai saugios. Tai geras pasirinkimas vaiko kambariui ,vonios kambariui ar virtuvei, nes naudojamos medžiagos nereaguoja su aplinka.

Dažytos durys nereikalauja specialios priežiūros, užtenka tik nuvalyti juos. Paviršius nedeformuojasi ir yra pakankamai stabilus tiesioginiams saulės spinduliams. Durys yra su gera garso izoliacija, laiko šiluma ir dėl gero dažymo yra labai  panašios į duris iš masyvo.

Durų  išvaizda

Durys šviesios spalvos yra populiarios, vis dažniau yra naudojami miegamuosiose ir svetainių kambariuose.

Jei norite pakeisti durų dizainą, Jūs patys galite jas nudažyti. Pasirinkite bet kurią spalvą ir sukurkite savo kūrybines idėjas. Įvairūs piešiniai puikiai atrodo ant šių durų.

Kai kurie modeliai yra sukomplektuoti su stiklu. Baltas satino stiklas vizualiai padidina erdvę ir įtraukia i namus dar daugiau šviesos.

Кur nusipirkti?

Jei iškilo klausimas, kur galima nusipirkti emaliu dažytas vidaus duris pigiau ,tada manau Jūs jau radote atsakymą. Išsamią informaciją Jums gali suteikti   mūsų vadybininkai.

Durų blokų išoriniai dydžiai Durų sąvarų dydžiai
660x2030x80 600x2000
760x2030x80 700x2000
860x2030x80 800x2000
Pastaba: Staktos ir sąvarų dydžiai esant būtinybei reguliuojami.
Pastaba: Kainos nurodytos mažmeninės, į kainą įeina varčia su stakta. Išėmų vyriams ir spynai nėra.