ARCHIE – patogi ir funkcionali vidaus durų furnitūra

Durų furnitūros „Archie“ kolekcija – tai pirmiausia aukštos kokybės durų rankenos, kuriose idealiomis proporcijomis dera grakštumas, komfortas ir funkcionalumas.

Furnitūrai pagaminti naudojamas specialus vario, cinko ir aliuminio lydinys, papildytas magnio. Savo fizikinėmis ir mechaninėmis charakteristikomis identiškas žalvariui, šis lydinys labiau technologiškas. Todėl gaminant „Archie“ durų rankenas, vyrius, užraktus ir sklendes pavyksta gerokai palengvinti daugelį techninių procesų, daug darbo reikalaujančią gamybą ir sumažinti gaminių savikainą.

Ypač reikia atkreipti dėmesį į tą faktą, kad „Archie“ rankenų paviršius apdirbamas naudojant užpatentuotą elektroforezės dangos metodą. Šios technologijos esmė – septyni apsauginiai sluoksniai dengiami etapais, tarp kurių sluoksniai džiovinami palaikant skirtingą temperatūrų režimą. Nors toks procesas yra sudėtingesnis, palyginti su tradiciniais būdais lakuoti durų rankenas sudėtiniu laku, tačiau galiausiai gaminių naudojimo laikas pailgėja iki 25 metų.

Visi techniniai procesai bendrovės „Archie“ gamyklose visiškai automatizuoti, todėl suteikia galimybę gerokai sumažinti durų furnitūros gamybos kainą. Tačiau kiekviename gamybos etape atliekama griežta visų gaminių kokybės kontrolė: gaminiai testuojami naudojant elektroninę įrangą, danga išbandoma cheminėje terpėje, taip pat tikrinamas jos tvirtumas ir mechaninis atsparumas.

Durų furnitūra „Archie“ – geriausias pasirinkimas

Nepriekaištinga kokybė. Speciali septynių sluoksnių danga ilgą laiką užtikrins jūsų durų furnitūros atsparumą dilimui ir puikią išvaizdą.

Patikimumas ir ilgaamžiškumas. Naujausių šiuolaikinių technologijų pasiekimų naudojimas, stipri laboratorinių tyrimų bazė ir ištisinė kokybės kontrolė užtikrina, kad furnitūra veiktų be gedimų.

Didelis spalvų pasirinkimas. „Archie“ gamina įvairiausių atspalvių durų furnitūrą: nikelis, blizgusis chromas, matinis chromas, blizgusis auksas, matinis auksas, antikinė bronza, išskirtinė danga „antikinė kava“, o taip pat juodos ir baltos spalvos.

Susiję srtaipsniai: