MARTINELLI durų furnitūrą

Bendrovė „Martinelli“ įkurta 1968 metais Noza miestelyje, kuris yra netoli Brešos (Lombardija, Italija). Bendrovę įkūrė Anželas Martinelis ir jo broliai, išgarsėję savo meistriškumu, kunkuliuojančia energija ir skrupulingumu. Įvaldžiusi savo žalvario gamybos ir apdirbimo paslaptis, Martinelių šeima su atsidavimu pradėjo gaminti durų ir langų furnitūrą.

Bendrovės stiprioji pusė visuomet buvo siekis išsaugoti tradicijas, kartu nepaniekinant šiuolaikinių technologijų ir dizaino tendencijų. Todėl visi inovaciniai sprendimai čia priimami tik kruopščiai apgalvojant ir tikrinant kiekvieną smulkmeną.

Nuolatiniai tyrinėjimai, įrangos modernizavimas ir gamybos procesų optimizavimas užtikrina bendrovei „Martinelli“ aukštą konkurencingumą dėl originalaus dizaino, aukštos kokybės ir didelio gaminamos produkcijos asortimento. Šiandien visas gamybos ciklas vykdomas naudojant automatizuotą įrangą ir tik pačioje gamykloje.

Durų rankenos „Martinelli“ – tai prekės ženklas, seniai tapęs tradicija, surinkęs visas bendrovės vertybes ir potencialą. Prekės ženklas sujungė amžinas klasikines linijas ir dizainerio skonio evoliuciją. Šios rankenos išsiskiria aukščiausia kokybe, patogumu ir funkcionalumu, o taip pat smulkiausių detalių elegantiškumu ir tobulumu.

Susiję srtaipsniai: