Kartais kyla būtinybė pakeisti stiklo paketą. Toks plastikinių balkono durų remontas reikalauja didelių išlaidų ir pastangų. Stiklą reikia keisti atsiradus net ir visai nedideliems pažeidimams, pavyzdžiui, įtrūkimams ir nuskilimams.

Vargu, ar pavyks savarankiškai pakeisti durų stiklo paketą. Geriau kreiptis į specialistus. Tarp stiklų yra vakuumas. Net ir minimaliai pažeidus keitimo technologiją, gali įvykti stiklo paketo išhermetizacija. Tai sukels nuolatinį kondensato susidarymą.

Kaip galima atstatyti durų varčią? Plastikas, iš kurio pagamintos durys, yra gana patvarus. Bet tuo pačiu metu jo paviršiuje gali atsirasti įbrėžimų. Tai labai gadina gaminio išvaizdą.

Galima savarankiškai išspręsti šią problemą naudojant poliravimo pastas. Tačiau šis metodas tinka tik nedideliems pažeidimams šalinti. Na, ir tokio restauravimo efektas dažnai neužtikrina norimų rezultatų. Esant giliems įbrėžimams ir deformacijoms galima uždėti PVC antdėklus. Bet pats patikimiausias būdas šiuo atveju yra plastikinių gaminio dalių keitimas.

Jeigu pastebėjote, kad durys praleidžia dulkes, triukšmą ir šaltą orą, tikriausiai atėjo metas keisti tarpiklį.

Sandarinimo sistema – tai plonas gumos sluoksnis, užklijuotas per visą durų perimetrą. Ilgainiui guma susidėvi ir kyla būtinybė ją pakeisti. Parinkite tinkamiausią medžiagą statybinių prekių parduotuvėje. Jums bus pasiūlyta lipni gumuota juosta.

Tokią medžiagą labai patogu naudoti – jūs be vargo pakeisite seną tarpiklį. Klijuodami juostą, atidžiai stebėkite, kad po pasluoksniu nepatektų oras. Norėdami to išvengti, nenuimkite iš karto viso apsauginio popieriaus, bet palaipsniui atlaisvinkite juostą nuo jo. Klijuodami, iš karto stipriai prispauskite tarpiklį.

Laikantis išdėstytų rekomendacijų, galima atlikti nedidelį balkono durų remontą ir palaikyti jų tinkamą būklę daug metų.

Susiję srtaipsniai: