Informacija apie ekoduris

Šios durys pagamintos iš medienos masyvo ir padengtos dekoratyvine plėvele ant polipropileno pagrindo.
Dekoratyvinės medžiagos polimerų pagrindu – tai naujausias Europos dizainerių ir technologų kūrinys. Gaminant naujos kartos medžiagas taikomos aukštos technologijos (elektroninis spindulinis lako dangos sukietinimas), todėl atsiranda galimybių sukurti medžiagas, pasižyminčias išskirtinėmis savybėmis – ekologiškumu, nekenksmingumu, atsparumu mechaniniam poveikiui, ultravioletiniams spinduliams, cheminėms medžiagoms.
Durys su tokia apdaila itin patogios buityje, galima atlikti drėgną jų paviršiaus valymą net su aktyviai valančiais skysčiais. Medžiagos struktūra su aktualiu trimačiu optiniu efektu ne vien atkartoja medienos piešinį, bet tiksliai perteikia visas jos tekstūros ypatybes.

Techninis aprašymas:

Atsparumas šviesai.  5 pagal standartą ISO 4892-2, DIN EN 105 B2.
Cheminis atsparumas.  Durų danga nejautri įprastų buitinių medžiagų poveikiui. Nevyksta jokie vizualūs plėvelės paviršiaus pokyčiai, po 16 valandų ją veikusių šių medžiagų: citrinos sultys, actas, natrio karbonatas, amoniako tirpalas, raudonieji ir baltieji vynai, kokakola, alus, kava, raudonųjų ir juodųjų serbentų sultys, sutirštintas pienas, vanduo, sviestas, braižančių dalelių neturinčios valomosios priemonės ir tirpalai (atitinka DIN 68861/1 normoms).

Eksploatacinės savybės.

Atsparumas drėgmei ir vandeniui. Apsaugos funkcija nuo garų prasiskverbimo ir formaldehido išsiskyrimo. Danga visiškai atitinka reikalavimus (naudojimas patalpų viduje) aukštos kokybės baldų paviršių atsparumo įbrėžimams ir nusitrynimui, cheminiam poveikiui, šviesai ir galimybe atlikti paviršiaus valymą.

Ekologinės savybės

Produkto receptūroje nėra: formaldehidų, halogeninių junginių, minkštiklių, gamyboje naudojami ekologiškai švarūs dažomieji pigmentai, galima terminė utilizacija (dujų išsiskyrimas produktų irimo metu nėra agresyvesnis, nei dujų išsiskyrimas deginant medieną ir jos medžiagas). Plėvelė ekologiškai nekenksminga ir gaminant produktą, ir naudojant pačius gaminius.

Atsparumas įbrėžimams

Erichsen DIN 68861/4: Njuton/grupė) 0, 4 – 0, 6/ 4F – 4E

Atsparumas nusitrynimui

20 / 2F TaberAbresor
DIN 68861/2: (ciklas/grupė)

Daugiau privalumų

  • Ekodurys
  • Atsparios drėgmei
  • Atsparios šviesai
  • 3D medienos efektas
  • Nenusitrina
  • Nenusibraižo