Svarbiausias momentas, kurį daugelis žmonių ignoruoja, yra kokybiškas varčios prigulimas prie staktos. Būtina atsižvelgti į tai, kad nuo to priklauso garsų patekimas į patalpas ir šilumos sulaikymas. Jei varčia prigula nepakankamai glaudžiai, iš buto išeis šiluma, o į jo vidų pateks triukšmas. Išeitis yra specialių durų tarpiklių klijavimas. Jie turi saviklijuojantį pagrindą. Įrengti juos yra gana paprasta. Visiškai ir patikimai apsisaugoti nuo triukšmo patekimo galima priklijavus tokį tarpiklį prie varčios ir staktos.

Atliekant garso izoliavimo darbus - svarbu atkreipti dėmesį

Metalinių įėjimo durų garso izoliavimą, be abejo, galima atlikti savo rankomis. Tačiau prieš atliekant šį darbą reikia atsižvelgti į durų išdėstymo sąlygas ir šalia esančių patalpų ypatumus.

Jei durys atsiveria į lauką, reikia pasinaudoti medžiagomis, atspariomis agresyviems poveikiams, ypač temperatūrų svyravimams ir krituliams. Jei metalinės įėjimo durys atsiveria į laiptinę, tinka bet kokios garsą izoliuojančios priemonės.

Kokybišką garso izoliaciją padės užtikrinti minkšta metalinė folija, naudojama kaip pagrindinė izoliuojanti medžiaga. Ji sugeba atspindėti garso svyravimus. Taip pat galima užtaisyti plyšius ne montažinėmis putomis, bet paruoštu cemento mišiniu. Jam išdžiūvus, reikia atlikti apdorojimą hermetiku silikono pagrindu.

Atliekant garso izoliavimo darbus - svarbu atkreipti dėmesį

Susiję srtaipsniai: