Didžiąja dalimi darbo paprastumas ir kokybė priklauso nuo to, ar tinkamai suderintas frezeris durų vyriams. Taigi prieš darant durų vyriams skirtas išdrožas reikia atlikti tam tikrus veiksmus. Čia pats svarbiausias dalykas yra gylis, kuriuo freza įsipjaus į apdorojamą paviršių. Tai priklauso nuo numatomų įrengti durų vyrių storio. Todėl patartina jau turėti juos po ranka, kad būtų užtikrinta galimybė tinkamai suderinti frezerį.

Visą darbą galima atlikti keliais etapais:

  • Padėkite frezerį ant tvirto ir lygaus paviršiaus.
  • Atlaisvinkite srieginį elementą, kuris fiksuoja tiekimo kaištį – daugelyje frezerių šią funkciją atlieka nedidelė svirtelė.
  • Nuleiskite frezą, kuri įsipjaus į duris, iki pat atraminio paviršiaus. Po to nustatykite skaitmenį „nulis“ skalėje, kuri rodo apdorojimo gylį.
  • Pamatuokite vyrių, kuriems jūs pageidaujate padaryti išdrožas, storį.
  • Nustatykite gautą vertę skalėje, kuri tiekia frezerio kaištį.

Kaip matote, nieko sudėtingo čia nėra – susidoroti su šiuo darbu sugebės kiekvienas naujokas.

Kai kuriais atvejais tenka dirbti su ypač dideliu gyliu – didesniu nei 5 milimetrai. Standartiniai vyriai neturi tokio storio, tačiau vis dėlto reikėtų žinoti, kaip elgtis tokioje situacijoje.

Dirbti reikės keliais etapais, reikiamą gylį padalijus į kelias vertes ir prieš kiekvieną apdorojimą nustatant atitinkamą vertę skalėje.

Susiję srtaipsniai: