Nestandartinės dažytos durys pagal užsakymą

Kaina 720

Nestandartinės dažytos durys pagal užsakymą

Užsakovo pageidavimu gaminame bet kokio dydžio ir modelio dažytas duris pagal užsakymą. Komplekto kaina nuo 720 EUR. Kiekvienas užsakymas kliento pageidavimu apskaičiuojamas individualiai.

Gamybos laikas nuo 4 iki 10 savaičių, priklausomai nuo užsakymo sudėtingumo ir gamybos krūvio konkrečiu sezonu.

Pagal užsakymą gaminamų vidaus durų pirkimas turi nemažai privalumų, kurie kiekvienam klientui suteikia išskirtinumo, kokybės ir individualumo.

Štai keletas privalumų užsakant duris pagal užsakymą:

  • Individualus dizainas: individualizuotos durys suteikia galimybę sukurti unikalų dizainą, visiškai pritaikytą jūsų poreikiams ir pageidavimams. Galite pasirinkti iš nestandartinių dydžių, formų, raštų ir dekoracijų, kad pagerintumėte savo interjero stilių ir paverstumėte savo erdvę unikalia.
  • Tinka bet kokiam interjerui: pasirinkus medžiagas, apdailą ir spalvas pagal užsakymą pagamintos durys gali būti lengvai integruotos į bet kokį interjerą. Galite pasirinkti duris, kurios harmoningai susilieja su spalvų gama, sienų apdaila ir kitais baldais, sukuriant vientisą stilingą jūsų namų išvaizdą.
  • Aukšta kokybė: užsakinėdami nestandartines duris, galite tikėtis aukštos kokybės medžiagų ir darbo. Tvirtos ir patvarios medžiagos užtikrins Jūsų durų patikimumą ir ilgaamžiškumą. Be to, individuali gamyba leidžia kontroliuoti kiekvienos detalės kokybę ir tikslumą.
  • Suderinamumas su nestandartiniais angų dydžiais: jei jūsų kambaryje yra nestandartinių dydžių angos, tada individualus užsakymas leis jums gauti tobulas duris, nereikės reguliuoti angų dydžio. Taip sutaupoma laiko, pastangų ir pinigų.
  • Individualus funkcionalumas: užsakydami nestandartines duris galite nurodyti jums reikalingas funkcines savybes ir priedus. Pavyzdžiui, galite pridėti papildomų spynų, įrengti paslėptus vyrius arba pasirinkti garso izoliacines duris, kurios atitiktų jūsų poreikius ir suteiktų papildomo saugumo bei komforto.
  • Unikalumas ir statusas: individualizuotos durys padės išsiskirti ir padaryti jūsų interjerą unikalų. Turėdami unikalų dizainą ir galimybę sukurti duris, kurių niekas kitas neturi, galite sukurti įspūdingą ir prabangų vaizdą, bylojantį apie jūsų stilių ir gerą skonį.

Užsisakę vidaus duris pagal užsakymą, Jūs gaunate galimybę sukurti tobulą sprendimą, kuris patenkins Jūsų poreikius, derindamas unikalų dizainą, kokybiškas medžiagas ir funkcionalumą. Tai investicija į Jūsų namų komfortą, estetiką ir stilių.

Nestandartinės dažytos durys pagal užsakymą Nestandartinės dažytos durys pagal užsakymą Nestandartinės dažytos durys pagal užsakymą Nestandartinės dažytos durys pagal užsakymą Nestandartinės dažytos durys pagal užsakymą Nestandartinės dažytos durys pagal užsakymą