Nematoma durų rankena Wave

Kaina 114

Nematoma durų rankena Wave

Nestandartinis, modernus ir minimalistinis stilius praplečia įprasto interjero dizaino galimybes. Žemiau rasite produkto pristatymo Video.

Durų rankenos pagamintos Italijoje, AGB gamykloje. AGB prekinis ženklas pasižymi novatoriškais sprendimais, aukšta gaminių kokybe ir ilgaamžiškumu.

Galimos spalvos:

matinis nikelis, juoda, balta

Nematoma durų rankena Wave

matinis nikelis

Nematoma durų rankena Wave

balta

Projektuojant bustą reikia atsižvelgti į durų furnitūrą. Kai kuriais atvejais durų rankena gali tapti ryškiu originaliu akcentu, o kitais atvejais ją reikia paslėpti nuo pašalinių akių arba padaryti diskretišką. Paslėptos rankenos yra labai paklausios šiuolaikiniuose stiliuose, kur sveikintinas minimalizmas, daug metalo naudojama interjero dizaine.

Kalbant apie formą, pastaruoju metu vis labiau populiarėja paslėptos kvadratinės ar stačiakampės rankenos, apvalios furnitūros nublanksta į antrą planą. Populiariausia spalva yra metaliniai atspalviai, paklausiausias – matinis chromo paviršius. Taip pat dizaineriai aktyviai naudoja poliruotą plieną, baltą ir juodą, antracito atspalvius. Dviejų tonų ir ryškūs modeliai yra mažai paklausūs, jie tinka stumdomoms durims, o paslėptoms konstrukcijoms sugadina visą konstrukcijos nematomumą.

Renkantis nematomų durų rankenas, reikia atsižvelgti į medžiagos stiprumą, kad furnitūra tarnautų ilgai. Stipriausi variantai yra gaminiai iš metalo. Bet jei furnitūra turi būti visiškai paslėpta, tuomet turėtumėte pasirinkti plastikinius variantus arba gaminius su laminuota danga.

Durų rankena WAVE skirta minimalistiniam interjerui. Dažniausiai įrengiami nematomose arba stumdomose duryse. Durų rankena turi specialią spyna, kuri yra sukurta būtent šiai rankenai. Spyna parduodama atskirai ir į rankenos kainą neįeina. Šios rankenos negalima montuoti į duris, kurios parduodamos su gamykloje sumontuotomis spynomis. Spynų dydžiai gali nesutapti ir nebus galimybės pakeisti. Į tai reikia atsižvelgti prieš perkant duris.

Norintys įsigyti šią durų rankeną galite iš arčiau apžiūrėti mūsų parduotuvėje adresu Laisvės pr.125 Vilniuje. Dirbame kiekvieną dieną 9:00-19:00, šeštadieniais 10:00-16:00. Konsultacijos telefonu 8 655 48 498 arba el. lozabaltija@gmail.com

 

 

26 EUR

34 EUR

 

WAVE FOR INTERNAL DOORS

Nematoma durų rankena Wave

AGB - WAVE – Product presentation

Kitos rankenos