Durų rankena FLOW R poliruotas chromas

Kaina 41

Durų rankena FLOW R

Išskirtinio dizaino CORONA durų rankenos skirtos vidaus patalpų 38-45mm storio durims.
Rankenos skirtos Europinio (DIN) standarto spynoms.

GALIMOS SPALVOS:

Durų rankena FLOW R poliruotas chromas

FLOW R JUODA

Durų rankena FLOW R poliruotas chromas

FLOW R BALTA

flow r matinis chromas

FLOW R MATINIS CHROMAS

Durų rankena FLOW R poliruotas chromas

FLOW R POLIRUOTAS CHROMAS

Durų rankena Flow R

Rankena supakuota į juodą dėžutę su prekės ženklo pavadinimu. Dėžutė dviguba, į vieną įsideda antroji. Į komplektaciją įeina pora rankenų, tvirtinimo elementai, skylių gręžimo šablonas ir rankenos surinkimo bei montavimo instrukcija. Rankena apvyniota porolonu.
Tai žinomo lenkų prekės ženklo „Corona” vidutinės kainos kategorijos aukštos kokybės rankena. Kampuotos formos, tam tikrose vietose suapvalinta. Rankena vidutinio dydžio, ergonomiška ir patogiai telpa į ranką.
Matinio chromo spalvos rankenos tinka šiuolaikinio, industrinio arba aukštų technologijų (Hi-tech) stiliaus interjerams. Taip pat šios rankenos gerai tiks durims su metaliniais dekoratyviniais intarpais arba moldingais, pilkų arba juodų atspalvių durims. Apskritai šios durų rankenos gali suteikti interjerui šiuolaikiškumo ir stilingumo. Šiandien pagal populiarumą ši spalva lygi juodai spalvai, nes yra beveik universali.

 

Kitos rankenos

Patarimas

Kaip išsirinkti rankeną blizgioms durims?

Blizgesys ant blizgesio – dar vienas išbandymas akims. Geriau iš karto atsiriboti nuo šios minties ir rinktis durų rankeną su matiniu arba pusiau matiniu paviršiumi. Pageidautina, kad rankena nebūtų per griežta, formali, kitaip kyla pavojus butą paversti savotišku biuru.