Durų rankena SOFT R juoda

34

Durų rankena SOFT R

Išskirtinio dizaino CORONA durų rankenos skirtos vidaus patalpų 38-45mm storio durims. Rankenos skirtos Europinio (DIN) standarto spynoms.

GALIMOS SPALVOS:

soft r balta

SOFT R BALTA

Durų rankena SOFT R juoda

SOFT R POLIRUOTAS CHROMAS

Durų rankena SOFT R juoda

SOFT R JUODA

Duru rankena soft r

SOFT R POLIRUOTAS VARIS KAINA 41 EUR

 

Durų rankena CORONA SOFT R

Kitos rankenos

Patarimas

Į ką atkreipti dėmesį renkantis durų rankeną

  • Prieš pradėdami ieškoti durų rankenos, turite nuspręsti, ant kurių durų ją montuosite – vidinių medinių ar metalinių įėjimo durų. Taip pat apsvarstykite kambario naudojimo dažnumą.
  • Vidinėse duryse galite montuoti durų rankeną iš bet kokios medžiagos, o prie įėjimo metalinių durų – iš cinko lydinio arba žalvario lydinio. Svarbu atsiminti, kad jo eksploatavimo trukmė ir išvaizda priklausys nuo durų rankenos medžiagos.
  • Jei rankeną montuojate viešoje vietoje, turite atsižvelgti į tai, kad per metus aliuminis gali prarasti patrauklią išvaizdą. Panaši situacija atsitiks ir su išorinių durų rankena.
  • Rutulinė rankena yra ekonomiškas durų rankenos pasirinkimas. Dizainas yra nepatikimas, jį galima pakeisti tik tuo pačiu.
  • Estetikos ir originalumo požiūriu durų rankena turėtų derėti prie bendro kambario interjero ir jį pabrėžti. Modernūs griežtų formų chromo ar nikelio spalvos durų rankenų modeliai Provanso stiliaus interjere atrodys juokingai, kaip ir vintažinė rankenos formos klasika keistai atrodo moderniomis tendencijomis dekoruotame bute.
  • Ypatingą dėmesį atkreipkite į vaikų kambarį – durys turi būti be užrakinimo funkcijos, o durų rankeną geriau rinktis iš modelių be aštrių kampų.
  • Žmonėms gali būti svarbus durų rankenos originalumas. Klientams, ieškantiems prašmatnių modelių, yra durų rankenos su spalvotų akmenukų, odos, emalio intarpais. Yra net durų rankenos su Swarovski kristalais ir tikru auksu.