Durų rankena DELTA juoda

Kaina 24

Durų rankena DELTA juoda

  • Moderniojo stiliaus durų rankena DELTA pagaminta iš aukštos kokybės cinko lydinio.
  • Rankena tvirtinasi susiveržiančiais kiaurai per spyną varžtais. Šis universalus tvirtinimas tinka DIN (Europinio) ir skandinaviško standarto spynos mechanizmams.
  • Turi papildomą šešiakampį tvirtinimo varžtą į ašį tarp rankenų. Rankenos ašis 8 mm skersmens.

Tai unikalios formos rankena modernaus dizaino interjerui. Asortimente yra 3 šio modelio spalvos – juoda, matinio chromo, grafito.
Ši durų rankena geriausiai derinama su modernaus tipo durimis. Rankena yra stačiakampio formos, tačiau visi jos kampai suapvalinti, kas suteikia durų rankenai ypatingo žavesio.
Juoda spalva ir grafitas padės sukurti kontrastingas detales interjere, su ryškiu kontrastu ar švelnesne. Matinio chromo spalva dera prie bet kokios spalvos durų, sienų ar baldų. Matinis chromas yra klasikinė durų rankenų spalva, todėl yra universali.

Žemiau yra vaizdo įrašas, rodantis rankeną iš skirtingų kampų.

Jeigu norite įsigyti šią durų rankeną, tuomet skambinkite mums telefonu 8 655 48 498 arba rašykite el. lozabaltija@gmail.com
Užsakymo įvykdymo laikas nuo 1 iki 3 dienų.

Rankenos gali būti su WC suktukais, cilindrais ir dekoratyviniais dangteliais aplink raktą (apyraktė).

Durų rankena DELTA juoda Durų rankena DELTA juoda WC

Jei ieškote kitos formos ar spalvos rankenos, rekomenduojame susipažinti su mūsų pasiūlymu durų rankenų kataloge. Siūlome tik kokybiškas patikimų gamintojų durų rankenas, žemos kainos kategorijos gaminiais neprekiaujame. Todėl drąsiai galite užsisakyti durų rankenas internetu, gausite tik kokybiškas prekes.

Mūsų pardavėjai suteiks išsamias konsultacijas telefonu. Kompiuterio monitorius ne visada tiksliai atvaizduoja spalvas, еačiau visada galite atvykti į mūsų saloną Laisvės pr.125 Vilniuje ir detaliai apžiūrėti gaminius.

 

GALIMOS SPALVOS:

rankena Delta matininis chromas

rankena Delta matinis chromas

Durų rankena DELTA juoda

rankena Delta grafitas

Video

Durų rankena Inovo DELTA juoda

Patarimas

Durų rankena turi derėti prie durų apdailos medžiagos, jos neperkrauti. Medžio masyvo durys gali būti komplektuojamos su masyvia metaline rankena. Lengvos korinės durys negali būti perkrautos, joms tinka lengvas ir elegantiškas mechanizmas.