Durų rankena KIOTO

Kaina 23

Durų rankena KIOTO

  • Moderniojo stiliaus rankena pagaminta iš aukštos kokybės cinko lydinio.
  • Rankena tvirtinasi susiveržiančiais kiaurai per spyną varžtais. Šis universalus tvirtinimas tinka DIN (Europinio) ir skandinaviško standarto spynos mechanizmams.
  • Rankena turi papildomą šešiakampį tvirtinimo varžtą į ašį tarp rankenų. Rankenos ašis 8 mm skersmens.

Komplektą sudaro:

  • pora rankenų;
  • tvirtinimo elementai.

Spalvos:

Chromas

grafitas

juoda

 

Durų rankena KIOTO

Durų rankena KIOTO: stilinga elegancija ir patikimumas.

Su KIOTO durų rankena suteiksite savo interjerui rafinuotumo ir funkcionalumo. Šis modernus modelis yra puikus stiliaus ir ilgaamžiškumo derinys.

Galima rinktis iš trijų patrauklių spalvų – chromo, grafito ir juodos – KIOTO durų rankena leidžia pasirinkti geriausią variantą, kuris puikiai papildys jūsų duris ir interjero dizainą.

Suprantame, kad kokybė yra svarbiausia. Todėl durų rankena pagaminta iš aukštos kokybės cinko lydinio, kuris užtikrina patikimumą ir ilgaamžiškumą. Šios medžiagos dėka rankena išlaiko savo patrauklumą ir funkcionalumą daugelį metų.

Stilinga ir moderni rankena idealiai tinka įvairių tipų durims, nuo klasikinio iki modernaus stiliaus. Ergonomiška forma ir lygus paviršius leidžia patogiai ir lengvai naudoti.

Būkite tikri, kad ši rankena suteiks jūsų interjerui elegancijos ir individualumo be papildomų išlaidų. Tai puikus kainos ir kokybės santykis, todėl tai puikus pasirinkimas kiekvienam, ieškančiam šiuolaikiško stiliaus už geriausią kainą.

KIOTO durų rankena – tai ne tik funkcinis Jūsų durų elementas, tai kokybiškas gaminys, suteikiantis Jūsų interjerui ypatingo žavesio ir elegancijos. Atnaujinkite savo namus naudodami KIOTO rankeną ir mėgaukitės jos grožiu bei ilgaamžiškumu ilgus metus.

Žemiau yra vaizdo įrašas, kuriame parodytas durų rankenos išpakavimo procesas, kad galėtumėte visiškai įvertinti jos kokybę ir išvaizdą.

Pamatę gyvai durų rankeną įvertinsite jos modernų dizainą, švarias linijas ir kokybišką apdailą. Pamatysite kiekvieną detalę, kiekvieną išlenktą liniją ir kontūrą, dėl kurių ji tokia patraukli.

Stengiamės suteikti jums visą informaciją, kurios reikia norint priimti teisingą sprendimą prieš perkant. Vaizdo įrašo apžvalga leis jums susidaryti išsamų rankenos vaizdą ir atidžiai ją išnagrinėti prieš galutinai pasirenkant.

Kitos rankenos