Durų rankena LUCE P UNICO

Kaina 56

Durų rankena LUCE P UNICO

Rankena pagaminta iš žalvario, karšto štampavimo būdu. Tai procesas, kuris garantuoja aukščiausią kokybės laipsnį.
Gaminiai sertifikuoti ISO 9001:2000.

Komplektą sudaro:

  • pora rankenų;
  • tvirtinimo elementai;
  • dekoratyvinės rozetės;
  • rankenos surinkimo bei montavimo instrukcija.

Tai aukštos kokybės, itin moderni, brangi garsaus Italijos gamintojo durų rankena. Jos forma yra lakoniška stačiakampė.

Atkreipkite dėmesį, kad šios durų rankenos dekoratyvinės rozetės yra labai mažos. Duryse anga rankenai turi būti ne didesnė kaip 12 mm skersmens, antraip rozetės jos neuždengs ir jungtyse bus matomas tarpelis.

Šį modelį sukūrė “Dnd technical division”.

Nikelio spalva yra švelnesnė nei satino chromo spalva, todėl dizaineriai ją renkasi dėl savo derinio efekto. Danga lygi, maloni liesti, nepalieka pirštų atspaudų. Ši durų rankena puikiai tinka moderniam ir minimalistiniam interjerui bei aukštųjų technologijų interjerui. Tokia rankena ypač patraukliai atrodo ant nematomų durų, dėl savo išskirtinio minimalizmo.

Spalvos:

Durų rankena LUCE UNICO

balta

Durų rankena LUCE UNICO

matinis chromas

Durų rankena LUCE UNICO

juoda

Durų rankena LUCE UNICO

chromas

nikelis

sendintas zalvaris

žalvaris

Jei norite pamatyti, kaip atrodo durų rankenų komplektas, žiūrėkite šį vaizdo įrašą.

Rankena DND Моdelis LUCE UNIKO, nikelio spalvos

Pagrindinis italų gamybos durų rankenų privalumas – aukšta kokybė ir dizainas. Italijos durų rankenų įmonės garsėja savo dėmesiu detalėms, puikiu meistriškumu ir aukštos kokybės medžiagų naudojimu.

Itališkos durų rankenos pasižymi elegantišku ir stilingu dizainu, kuriame dera funkcionalumas ir estetika. Jos gali būti gaminamos įvairių stilių, nuo klasikinių iki modernių, kad atitiktų skirtingus pageidavimus ir interjerus.

Be to, itališkos durų rankenos gaminamos naudojant pažangias technologijas ir novatoriškus procesus, siekiant užtikrinti jų tvirtumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą. Jos praeina griežtus kontrolės testus, kad užtikrintų aukštus kokybės ir saugos standartus.

Itališkos durų rankenos taip pat žinomos dėl patogumo ir malonumo naudoti. Jos turi sklandų atidarymo ir uždarymo mechanizmą, todėl vidaus durų naudojimas yra paprastas ir nepriekaištingas.

Apskritai pagrindinis itališkų durų rankenų privalumas yra aukštos kokybės, stilingo dizaino ir puikaus funkcionalumo derinys, todėl jos patrauklios bet kokiam interjerui ir suteikia kambariui rafinuotumo bei prabangos.

Kitos durų rankenos