Durų rankena TUPAI 1964 R5S

Kaina 51

Durų rankena TUPAI 1964 R5S

Vidaus durų rankenos TUPAI – tai tobula dizaino ir kokybės harmonija

Rankenos skirtos 38-44 mm storio durų varčioms. Mechanizmas sustiprintas dvigubomis metalinėmis savaime išsilyginančiomis spyruoklėmis. Rankenos su 11 mm storio metalinėmis rozetėmis.

Į komplektą įeina:

  • rankenų pora – kairė ir dešinė; kartu su 11 mm storio rankenų rozetėmis;
  • 2 vnt montuojamų rozečių (vadinamųjų montavimo adapteriais);
  • 8×8 mm skersmens rankenos strypas;
  • 2 vnt. M4 kiauryminiai varžtai;
  • 2 šešiabriauniai varžtai ir 3 mm šešiabriaunis raktas;
  • surinkimo instrukcijos.

Pastaba: jeigu Jūsų durų varčia bus storesnė nei 44 mm, Jums reikės storesnių durų montavimo komplekto, užsakymo pastabose palikite svarbią su tuo susijusią informaciją, įskaitant durų varčios storį. Tuomet tvirtinimo komplektas bus pritaikytas jūsų poreikiams.

 

Durų rankena TUPAI 1964 R5S

„Tupai” prekės ženklo durų rankenos yra žinomos dėl savo aukštos kokybės ir estetinio patrauklumo. „Tupai” durų rankenos išsiskiria savo patikimumu ir ilgaamžiškumu bei naudojimo paprastumu.

Baltos spalvos rankenos atrodo ypač elegantiškai ir patraukliai ant vidaus durų. Balta durų rankenų spalva sukuria lengvą ir švarią išvaizdą, kuri gali būti idealus pasirinkimas silpnai apšviestose vietose, pavyzdžiui, koridoriuose ar vonios kambariuose.

Vienas pagrindinių „Tupai” durų rankenų privalumų – lengvas montavimas. „Tupai” rankenos yra standartinio dydžio ir lengvai priglunda prie daugelio standartinių durų. Dėl šios priežasties galite įdiegti naujas rankenas nepirkdami naujų ar nekeisdami senų.

Be to, „Tupai” rankenos turi tvirtą ir patvarų mechanizmą, dėl kurio durų rankenos veikia sklandžiai ilgus metus. Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad jūsų durų rankenos veiks nepriekaištingai per visą naudojimo laiką.

Apskritai „Tupai” durų rankenos yra puikus pasirinkimas bet kokiems namams ar biurui. Jei ieškote kokybiškų ir estetiškai atrodančių durų rankenų savo vidaus durims, tuomet Tupai rankenos gali būti puikus pasirinkimas jums. Galite pasirinkti jums labiausiai tinkančią spalvą.

Nematomos durys pastaraisiais metais išpopuliarėjo dėl savo estetinės išvaizdos ir patogumo naudoti. Jos yra minimalaus dizaino ir yra paslėptos sienoje, todėl susidaro atviros erdvės įspūdis.

Vienas iš pagrindinių „Tupai” baltų vidinių durų rankenų privalumų yra jų galimybė puikiai derėti su šviesios spalvos nematomomis durimis. Balta durų rankenų per daug neatkreipia į save dėmesio ir puikiai dera su balta durų staktų spalva, kuri padeda išlaikyti minimalistinį durų dizainą.

Taigi, jei jūsų namuose ar biure yra nematomos durys, „Tupai” baltos rankenos gali būti puikus pasirinkimas norint užbaigti durų išvaizdą ir sukurti estetiškai patrauklų visos patalpos dizainą.