Paslėptas vyris

Kaina 17

Paslėptas vyris

Galimos spalvos:

juoda, balta, matinis chromas

Gamintojas: Alban Giacomo SPA (AGB). Italija

Kas yra paslėpti vyriai ir kada jie reikalingi?

Iš pradžių judančių vyrių konstrukcijos buvo skirtos išskirtinai tik įsilaužimams atsparioms staktoms – uždara sistema visiškai nepastebima ir jos neįmanoma nupjauti. Vėliau paslėptus vyrius pradėta montuoti ir nuosavų namų, butų ir biurų vidaus durims, nes jie turi kitų svarbių pranašumų. Galimybė sureguliuoti sistemą trijose plokštumose (vertikaliai, horizontaliai ir pagal prigludimo laipsnį) nenuimant varčios – tam reikia tik šešiakampio rakto ir kelių minučių laiko. Tokios sistemos dažnai montuojamos naujos statybos namuose, nes nusėdus statiniui durų anga gali persikreipti, ir durys blogai užsidarinės.

Estetiškumas

Uždarius duris paslėptų vyrių nesimato, todėl durys atrodo gražiau ir harmoningiau.

Patikimumas ir ilgaamžiškumas

Vidiniai vyriai atlaiko maždaug dvigubai didesnį krūvį nei tradiciniai. Be to, jie ilgiau tarnauja ir jų nereikia sutepti.

Universalumas

Šios rūšies furnitūrą galima tvirtinti ant bet kokių durų – medinių, metalinių, plastikinių arba iš MDF.

Kokie pastebėti paslėptų vyrių trūkumai?

Paslėpti vyriai turi tik vieną reikšmingą trūkumą – jie gana brangūs, palyginti su klasikiniais vyriais. Jie gali kainuoti 2–10 kartų brangiau nei tradiciniai modeliai.

Kokiu tikslu tvirtinami paslėpti vyriai?

Nematomi vyriai idealiai tinka šiuolaikinio dizaino stiliams. Kadangi nėra nereikalingų detalių, pabrėžiamas minimalistinio interjero lakoniškumas ir jam suteikiamas elegantiškumas.

Vidiniai vyriai montuojami su slaptomis durimis, paslėptomis nuo svetimų akių už veidrodžių, paveikslų arba kitų interjero detalių.

Tvirtinami jie ir su vadinamosiomis paslėptomis durimis, kurios montuojamos į sienoje paslėptą staktą be apvadų. Tuomet durų varčia tvirtinama lygiai su siena, todėl vizualiai praplečiama erdvė, interjeras tampa vientisas ir užbaigtas.

Vidinio montavimo vyriai tinka ir madingoms durų sistemoms – koplanarinei staktai. Modelio išskirtinumas yra tas, kad varčia ir apvadai yra tam pačiam lygyje, sudarydami vieningą plokštumą, todėl klasikiniai vyriai suardytų vaizdo harmoniją.

Tačiau montuojant duris reikia atsižvelgti į tai, kad paslėptų vyrių montavimas – sudėtingas darbas, kuriam reikia specialių įrankių ir įgūdžių.

Kad nesugadintumėte durų, įpjovas vyriams geriau užsakyti salone, kuriame perkate duris.