Vyris nerūdijančio plieno

Kaina 7

Vyris nerūdijančio plieno

Vyriai įpjaunamieji dešinės ir kairės pusės

Šie vyriai yra dviejų dalių: atraminės, ant kurios yra kaištis, kitaip tariant sukimosi ašis, ir atsakomosios, kabinamos ant kaiščio. Dėl tokios konstrukcijos esant būtinybei galima nuimti duris neatsukant vyrio. Priklausomai nuo to, prie kokios angos pusės, kairės ar dešinės, bus tvirtinama durų varčia, vyriai gali būti kairiniai ir dešininiai. Norint pasirinkti buto arba nuosavo namo durų varčiai tinkamą variantą, reikia atsistoti veidu į angą taip, kad durys atsidarytų į jus. Jeigu norite, kad durų varčia prie staktos būtų tvirtinama iš jūsų kairės rankos pusės ir atsidarytų į tą pusę, reikia pirkti kairiuosius vyrius. Norint uždėti varčią ant dešinės staktos pusės, teks pirkti dešiniuosius vyrius.

Svarbiausi naudojamo nerūdijančiojo plieno pranašumai

  • Gaminiai įgauna tvirtumo. Jie tampa patikimesni ir gali būti naudojami ilgą laiką – daugiau negu dešimt metų.
  • Atsparumas karščiui. Gaminiai gali atlaikyti didelius temperatūros skirtumus ir įgauna atsparumą aukštai temperatūrai.
  • Gaminiai tampa atsparūs bet kokioms aplinkos sąlygoms.
  • Gaminiai gaminami iš ekologiškai švarių medžiagų.
  • Gaminiai išeina patrauklūs kalbant apie išorines charakteristikas.
  • Gaminiai nerūdija ir nepasidengia apnašomis.

Apskritai galima atkreipti dėmesį į tai, kad nerūdijančiojo plieno naudojimas gaminant įvairių rūšių gaminius yra veiksmingas būdas pagaminti kokybišką produkciją, kurią galima bus naudoti daugybę metų.

Vyriai nereikalauja papildomo tepimo. Jie negirgžda, nenusmunka.
Tai vienas geriausių vyrių modelių Lietuvos rinkoje. Gaminant duris pagal užsakymą, komplektacijai rekomenduojame rinktis šio modelio vyrius. Nerūdijančio plieno vyriai veikia puikiai. Kaina visiškai atitinka kokybę, patikimumą ir dizainą.

Kartu su šiais vyriais rekomenduojame įsigyti tyliai užsidarantį AGB spyną. Ši spyna tikrai nekelia papildomo triukšmo, veikia tyliai, kas kartais labai reikalinga kasdieniame gyvenime.
Jau keletą metų prekiaujame šiomis spynomis ir iš klientų sulaukiame tik teigiamų atsiliepimų. Šis spynos modelis savo savybėmis pranašesnis už daugumą kitų markių ir modifikacijų spynų.
Dėl vyrių ir spynų įsigijimo prašome kreiptis telefonu 8 655 48 498 arba el. lozabaltija@gmail.com

 

Rankenos