Vyris nerūdijančio plieno

7

Vyris nerūdijančio plieno

Vyriai įpjaunamieji dešinės ir kairės pusės

Šie vyriai yra dviejų dalių: atraminės, ant kurios yra kaištis, kitaip tariant sukimosi ašis, ir atsakomosios, kabinamos ant kaiščio. Dėl tokios konstrukcijos esant būtinybei galima nuimti duris neatsukant vyrio. Priklausomai nuo to, prie kokios angos pusės, kairės ar dešinės, bus tvirtinama durų varčia, vyriai gali būti kairiniai ir dešininiai. Norint pasirinkti buto arba nuosavo namo durų varčiai tinkamą variantą, reikia atsistoti veidu į angą taip, kad durys atsidarytų į jus. Jeigu norite, kad durų varčia prie staktos būtų tvirtinama iš jūsų kairės rankos pusės ir atsidarytų į tą pusę, reikia pirkti kairiuosius vyrius. Norint uždėti varčią ant dešinės staktos pusės, teks pirkti dešiniuosius vyrius.

Svarbiausi naudojamo nerūdijančiojo plieno pranašumai

  • Gaminiai įgauna tvirtumo. Jie tampa patikimesni ir gali būti naudojami ilgą laiką – daugiau negu dešimt metų.
  • Atsparumas karščiui. Gaminiai gali atlaikyti didelius temperatūros skirtumus ir įgauna atsparumą aukštai temperatūrai.
  • Gaminiai tampa atsparūs bet kokioms aplinkos sąlygoms.
  • Gaminiai gaminami iš ekologiškai švarių medžiagų.
  • Gaminiai išeina patrauklūs kalbant apie išorines charakteristikas.
  • Gaminiai nerūdija ir nepasidengia apnašomis.

Apskritai galima atkreipti dėmesį į tai, kad nerūdijančiojo plieno naudojimas gaminant įvairių rūšių gaminius yra veiksmingas būdas pagaminti kokybišką produkciją, kurią galima bus naudoti daugybę metų.

Rankenos