• Plastikiniai langai – tai ilgaamžis sprendimas, kuris užtikrins jūsų namų saugumą, šilumą ir komfortą.
  • Jau šiandien savo klientams siūlome ateities standartus atitinkančią plastikinių langų technologiją: patogiai varstomus, padidinto patvarumo, tvirtesnių, įvairių pločių rėmų ir patobulintos kamerų sistemos langus su išoriniu sandarinimu. Kartu siūlome ir didelių matmenų, sumažinto rėmo ir sąvaros aukščio, nuo ultravioletinių spindulių apsaugančias langų sistemas sukurtas pagal specialius jūsų būsto poreikius ir finansines galimybes.
  • Mūsų patirties kraityje – tik aukščiausius techninius duomenys atitinkantys gaminiai. Juos pasirinkę būsite tikri dėl plastikinių langų nepriekaištingų terminės ir akustinės izoliacijos savybių, leidžiančių sumažinti šilumos praradimus bei tapsiančių puikia investicija kuriant energiją taupančius, pasyvius namus. Jūsų patogumui taip pat siūlome išorinės aplinkos poveikiui bei temperatūrų svyravimams atsparius, saugesnius bešvinius plastikinius langus.
  • „Loza-Baltija“ plastikiniai langai – tai neribotos langų dizaino, profilio spalvų ir pasirinkimo galimybės, padėsiančios į jūsų namus įnešti daugiau šviesos ir kokybės. Pasikliaukite mūsų profesionalumu statant naujus statinius ir renovuojant senus, siekiant išryškinti modernų savo namų stilių ir norint išsaugoti laikui nepavaldžias, klasikines architektūros linijas.
  • Esame pasiryžę jums padėti visuose plastikinių langų technologijos pritaikymo žingsniuose: kreipkitės konsultacijai, ieškodami patikimų angų matavimo, langų montavimo bei balkonų stiklinimo specialistų, plastikinių langų ir įvairių aksesuarų ekspertų. Mūsų patirtis – jūsų būsto komfortui!