Medinės durys

Mūsų durys visos pagamintos iš natūralios pušies arba ąžuolo medienos. Tai garantuoja nepralenkiamą tvirtumą, ilgaamžiškumą ir estetiškumą.

Mūsų medinių durų pranašumai ir ypatybės

Aukšta kokybė. Medinės durys pagamintos naudojant geriausias technologijas ir griežtai kontroliuojant kokybę, todėl užtikrinamas kiekvieno modelio patikimumas ir ilgaamžiškumas. Jūs galite būti tikri, kad šios durys tarnaus jums daugybę metų neprarasdamos savo patrauklumo.

Modelių įvairovė. Mes siūlome didelį modelių, nuo klasikinių ir elegantiškų iki šiuolaikinių ir stilingų, pasirinkimą. Tai suteikia galimybę kiekvienam klientui pasirinkti duris, idealiai atitinkančias jo namo arba biuro interjerą.

Stiklinių intarpų įvairovė. Daugelis iš mūsų medinių durų modelių papildyti stikliniais intarpais, kurie suteikia durims ypatingo grožio ir sukuria unikalų šviesos žaismą patalpoje. Tačiau, jeigu jums artimesni paprastumas ir tradicijos, mes taip pat siūlome modelius be stiklo.

Apsauginė lako danga. Kad būtų išsaugoti durų medienos struktūra ir grožis, kiekvienas modelis padengiamas apsauginiu laku. Tai padeda padidinti durų eksploatacijos laiką ir apsaugo paviršių nuo pažeidimų.

Didelis spalvų pasirinkimas. Mes siūlome įvairių atspalvių medines duris, kad jūs galėtumėte pasirinkti tokias, kurios idealiai dera su bendru jūsų patalpos stiliumi. Nuo šiltų natūralių iki šiuolaikinių tonų – mes turime viską, ko reikia, kad jūsų idėjos pavirstų realybe.

Individualus požiūris. Jūsų namai unikalūs, todėl mes pasirengę suteikti jums nestandartinių matmenų duris, visiškai atitinkančias jūsų poreikius ir norus. Mes pagaminsime tikslaus jūsų angos dydžio duris, kad jos idealiai tiktų jūsų interjerui.

Stabilumas. Mūsų šiuolaikinės gamybos technologijos užtikrina medinių durų stabilumą veikiant kintamai temperatūrai ir patalpos drėgniui. Tokiu būdu jūs galite būti tikri, kad durys su laiku nepakeis savo geometrijos.

Mūsų medinėse duryse dera elegancija, tvirtumas ir nepriekaištinga kokybė. Mūsų tikslas – suteikti idealų sprendimą jūsų interjerui, kuris daug metų džiugins jus ir jūsų artimuosius.