Medinės durys Akat

Kaina 838

Medinės durys Akat

Durų staktos išoriniai dydžiai

Durų sąvarų dydžiai

644x2051x95 620x2020x40
744x2051x95 720x2020x40
844x2051x95 820x2020x40
944x2051x95 920x2020x40

Durų komplektą sudaro:

  • pušies masyvo durų varčia;
  • pušies masyvo stakta;
  • spynos mechanizmas;
  • vyriai.

PAPILDOMI PRIEDAI:

Galimos spalvos:

Medinės durys Faron

auksinis ąžuolas

Medinės durys Faron

tamsus ąžuolas

Medinės durys Faron

tikmedžio

machagon

riešutas

tabaco

pilka RAL 7016

balta RAL 9016

Medinės durys Akat, pagamintos iš tvarių ir ekologišku medžiagų, tokių kaip mediena, turi keletą pranašumų prieš kitas medžiagas.

Pirma, mediena yra natūrali medžiaga, kuri neišskiria į aplinką kenksmingų medžiagų ir nekenkia žmonių sveikatai. Antra, medinės durys sukuria jaukią ir šiltą atmosferą patalpoje dėl savo natūralios tekstūros ir termoizoliacinių savybių.

Be to, mediena yra tvirta ir patvari medžiaga, galinti tarnauti kaip durys daugelį metų. Ji negirgžda ir nesmunka dėl laiko svorio, todėl medinės durys yra patikimos ir lengvai naudojamos.

Apskritai vidaus durys, pagamintos iš aplinkai nekenksmingų medžiagų, tokių kaip mediena, yra ne tik draugiškos aplinkai, bet ir estetiškai patrauklios bei patikimos. Jei tinkamai prižiūrėsite medines duris, jos tarnaus ilgai ir suteiks jūsų namams ypatingo žavesio bei jaukumo.

Klasikinio stiliaus medinės durys idealiai tinka interjeruose, kuriuose vyrauja klasikinis apdailos stilius. Tai gali būti anglų klubo stiliaus, baroko, imperatoriškojo, renesanso ir kt.

Vienas iš klasikinio stiliaus medinių durų privalumų – jos lengvai integruojamos į kambario dizainą ir puikiai dera su kitais interjero elementais. Be to, mediena yra medžiaga, kuri gali suteikti kambariui ypatingą šilumos ir komforto atmosferą.

Jei jūsų namuose ar bute vyrauja klasikinis stilius, tai medinės durys gali puikiai papildyti interjerą. Jie gali būti įvairių atspalvių ir dekoruoti išskirtiniu frezavimu, kuris padarys jūsų namus dar jaukesnius ir elegantiškesnius.

Pasirinkus kokybiškas medines duris, taip pat svarbu atkreipti dėmesį į teisingą jų montavimą. Kokybiškas durų montavimas – jų ilgaamžiškumo ir saugumo garantija.

Pirmiausia reikia teisingai išmatuoti durų angas, kad jos tiksliai atitiktų dydį. Taip pat svarbu, kad durys būtų sumontuotos laikantis visų techninių reikalavimų ir taisyklių ir durys laikui bėgant nesideformuotų.

Durų montavimui būtina naudoti kokybiškas tvirtinimo medžiagas, kurios užtikrins patikimą durų tvirtinimą ir apsaugos nuo nukrypimų bei deformacijų. Be to, svarbu tinkamai sumontuoti durų rankenas ir skląsčius, kad jie veiktų nepriekaištingai.

Jei neturite pakankamai patirties montuojant duris, geriau kreiptis pagalbos į profesionalius meistrus. Jie turi reikiamų žinių ir įgūdžių tinkamai sumontuoti duris ir užtikrinti jų patikimumą bei ilgaamžiškumą. Rezultate Jūs gausite gražias ir kokybiškas medines duris, kurios ilgai tarnaus Jums ir sukurs jaukią atmosferą Jūsų namuose.