Medinės durys Faron

Kaina 809

Medinės durys Faron

Durų staktos išoriniai dydžiai

Durų sąvarų dydžiai

644x2051x95 620x2020x40
744x2051x95 720x2020x40
844x2051x95 820x2020x40
944x2051x95 920x2020x40

Durų komplektą sudaro:

 • pušies masyvo durų varčia;
 • pušies masyvo stakta;
 • spynos mechanizmas;
 • vyriai.

PAPILDOMI PRIEDAI:

 

Galimos spalvos:

Medinės durys Faron

auksinis ąžuolas

Medinės durys Faron

tamsus ąžuolas

Medinės durys Faron

tikmedžio

machagon

riešutas

tabaco

pilka RAL 7016

balta RAL 9016

Mūsų įmonė siūlo kokybiškas medines vidaus duris su stiklo intarpais, kurios puikiai tinka bet kokiam interjerui. Stiklas yra matinis, kuris sukuria malonų difuzinį apšvietimą patalpoje.

Galite rinktis iš 8 durų spalvų, kurios puikiai derės prie jūsų dizaino. Mūsų durys gaminamos pagal užsakymą pagal kliento specifikacijas, kad būtų užtikrinta, jog jos puikiai tiks jūsų erdvei.

Be to, už papildomą mokestį atliekame kokybišką mūsų durų montavimą Vilniuje ir Vilniaus regione. Mūsų patyrę montuotojai greitai ir profesionaliai sumontuos duris, kad galėtumėte kuo greičiau džiaugtis naujomis durimis.

Prekės savybės:

 • Medinės vidaus durys su stiklo intarpais.
 • Matinis stiklas.
 • 8 spalvų pasirinkimas.
 • Gaminama pagal užsakymą pagal kliento specifikacijas.
  Kokybišką montavimą atliekame už papildomą mokestį Vilniuje ir Vilniaus raj.
  Jei ieškote kokybiškų durų savo namams ar biurui, susisiekite su mumis! Garantuojame aukštą mūsų gaminių ir paslaugų kokybę, kad būsite visiškai patenkinti pirkiniu.

Be to, mūsų medinės durys Faron su stiklo intarpais gali būti gaminamos ne tik iš pušies, bet ir iš ąžuolo. Ąžuolas yra kietesnė ir patvaresnė medžiaga, todėl ąžuolinės durys yra dar patvaresnės ir patikimesnės. Jeigu jums reikia durų, kurios tarnautų ilgiau ir atlaikytų didesnę apkrovą, pagal jūsų pageidavimus jas galime pagaminti iš ąžuolo. Susisiekite su mumis patarimo ir išsirinkite geriausią variantą pagal savo poreikius.

Labai svarbu pažymėti, kad kokybiškas mūsų medinių vidaus durų montavimas yra svarbus jų ilgaamžiškumo ir saugumo veiksnys. Netinkamas montavimas gali sukelti durų deformaciją, įdubimą, kreivumą ir kitas problemas. Deja, kai kurie montuotojai neturi pakankamai žinių ir patirties tinkamai sumontuoti duris ir tai gali sukelti negrįžtamų pasekmių.

Suprantame kokybiško montavimo svarbą, todėl siūlome aukštos kvalifikacijos montuotojus, turinčius didelę patirtį ir žinias šioje srityje. Garantuojame, kad montavimas bus atliktas laikantis visų taisyklių ir reikalavimų, kad Jūsų durys Jums tarnautų kuo ilgiau. Iškilus problemoms, susijusioms su įrengimu, prisiimame visą atsakomybę ir prisiimame visas problemos pašalinimo išlaidas.

Nerizikuokite sugadinti savo duris dėl nekokybiško įrengimo! Pasitikėkite mūsų profesionalų komanda ir mėgaukitės naujomis durimis be jokių problemų.