Medinės durys Ukosne 1

Kaina 825

Medinės durys Ukosne 1

Durų staktos išoriniai dydžiai

Durų sąvarų dydžiai

644x2051x95 620x2020x40
744x2051x95 720x2020x40
844x2051x95 820x2020x40
944x2051x95 920x2020x40

Durų komplektą sudaro:

  • pušies masyvo durų varčia;
  • pušies masyvo stakta;
  • spynos mechanizmas;
  • vyriai.

PAPILDOMI PRIEDAI:

 

Medinės durys Ukosne 1

Ukosne 2

Ukosne 3

 

Galimos spalvos:

Medinės durys Faron

auksinis ąžuolas

Medinės durys Faron

tamsus ąžuolas

Medinės durys Faron

tikmedžio

machagon

riešutas

tabaco

pilka RAL 7016

balta RAL 9016

Kokios vidaus durys tinkamiausios rąstiniam namui? Žinoma, medinės durys.

Medinės durys Ukosne 1 pagamintos iš aukštos kokybės pušies arba ąžuolo medienos (jūsų pasirinkimas). Mūsų pušinės arba ąžuolinės durys yra aukštos kokybės ir ilgaamžiškumo. Be to, siūlome platų durų spalvų asortimentą, todėl galėsite išsirinkti labiausiai Jūsų namų interjerui tinkančią spalvą.

Jei turite klausimų renkantis vidaus duris mediniams namams, mūsų patyrę specialistai visada pasiruošę padėti ir patarti. Pavyzdžiui, kokios vidaus durys labiausiai tinka mediniam namui? Mūsų modelio „Ukosnė 1“ atveju galime drąsiai teigti, kad tai puikus pasirinkimas bet kokiam mediniam namui. Šios durys yra aukštos kokybės, patikimos ir stilingo dizaino.

Mes visada džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams platų medinių vidaus durų asortimentą, įskaitant skirtingus modelius ir spalvas, kad atitiktų visus jų poreikius ir pageidavimus. Jeigu modelis „Ukosnė 1“ neatitinka Jūsų lūkesčių ar reikalavimų, galime pasiūlyti kitus mūsų asortimento variantus. Esame įsitikinę, kad savo namams rasite tobulas duris, atitinkančias visus kokybės, stiliaus ir kainos reikalavimus.

Be to, siūlome vidaus durų montavimo paslaugą, kad suteiktume klientams visišką patogumą ir pasitikėjimą montavimo kokybe. Turime patyrusių meistrų, kurie išmano visus durų montavimo mediniuose namuose, taip pat ir rąstiniuose, niuansus. Taigi galime garantuoti, kad „Ukosnė 1“ durų montavimas bus atliktas profesionaliai.

Suprantame, kad kiekvienas namas turi savo ypatybes ir individualius poreikius, todėl visada esame pasirengę suteikti savo klientams individualų požiūrį ir padėti išsirinkti tinkamiausias duris jų namams. Mūsų įmonė garantuoja visų mūsų gaminių ir paslaugų kokybę ir patikimumą, todėl visada siekiame savo klientams suteikti geriausią aptarnavimą ir patogumą.

Mūsų ekspertų komanda visada pasiruošusi Jums padėti patarimais ir rekomendacijomis, kad durų pasirinkimo procesas būtų kuo patogesnis ir lengvesnis. Nedvejodami susisiekite su mumis dėl pagalbos renkantis vidaus duris Jūsų mediniam namui!