Stalviršis su natūraliu kraštu

Kaina 326

Ąžuolinis pilnos lamelės stalviršis (RUSTIK) su natūraliu kraštu. Lakuotas

Drėgnumas: 7-12,5 %
Lamelės plotis nuo 65 mm

Turime sandėlyje:

Išmatavimai: 1800*800*40 — 358 EUR – 7 vnt

Išmatavimai: 1600*800*40 — 326 EUR – 3 vnt

Išmatavimai: 2000*1000*40 — 473 EUR (nelakuotas) – 1 vnt

Išmatavimai: 980*600*55 — 130 EUR – 1 vnt

Rombas

Išmatavimai: 1600*500*50 — 130 EUR – 1 vnt

Stalviršius pagal užsakymą gaminame įvairių dydžių, iš skirtingos medienos, skirtingos kokybės ir kategorijos. Kvadratinio metro kaina nuo 293 eurų. Kaina priklauso nuo veislės dydžio ir medienos, iš kurios bus gaminamas stalviršis, kokybės.

Kliento pageidavimu stalviršį galime padengti laku, emaliu, beicu ar aliejumi.

Stalviršis su natūraliu kraštu

 

Natūralaus ąžuolo masyvo stalviršiai turi daug privalumų, įskaitant:

 • Stiprumas ir ilgaamžiškumas. Ąžuolas yra kieta ir tvirta mediena, kuri tarnaus dešimtmečius neprarasdama savo išvaizdos ir funkcionalumo.
 • Atsparus drėgmei ir temperatūrai. Ąžuolas nesilanksto veikiamas vandens, karščio ar šalčio, todėl puikiai tinka stalviršiams virtuvėje ar vonios kambaryje.
 • Natūralus grožis. Ąžuolo mediena turi sodrų ir šiltą atspalvį, kuris laikui bėgant tik gražėja.

Natūralaus ąžuolo masyvo stalviršiai puikiai atrodo tradiciniame ar kaimiškame interjere. Jie taip pat tinka modernaus dizaino erdvėms, kai naudojami kartu su minimalistiniais baldais ir dekoru.

Apskritai natūralaus ąžuolo masyvo stalviršiai yra puikus pasirinkimas vertinantiems natūralių medžiagų tvirtumą, grožį ir unikalumą.

Be to, kad stalviršiai gali būti pagaminti iš natūralaus ąžuolo masyvo, ši medžiaga gali būti naudojama kitiems interjero daiktams gaminti, pavyzdžiui:

 • Palangės. Elegantiškai ir patraukliai atrodo ąžuolinės palangės. Jie ne tik atsparūs drėgmei ir dėvėjimuisi, bet ir lengvai valomi bei tarnauja ilgai.
 • Baro stalai. Natūralaus ąžuolo masyvo baro stalai gali suteikti kambariui elegantišką ir rafinuotą išvaizdą. Tokius stalus galima puošti įspaudais, inkrustacija ar kitais dekoratyviniais elementais.
 • Darbo stalai. Darbo stalai iš natūralaus ąžuolo masyvo puikiai tiks biure ar darbo kambaryje. Jie ne tik tvirti ir patvarūs, bet ir atrodo elegantiškai bei patraukliai.
 • Suoliukai ir taburetės. Suoliukai ir taburetės iš natūralaus ąžuolo masyvo gali tapti funkcionaliu ir elegantišku interjero papildymu. Tokie baldai gali būti pagaminti įvairių stilių ir spalvų.

Virtuvės salos. Natūralaus ąžuolo masyvo virtuvės salelės gali suteikti jūsų virtuvei elegantišką ir prabangų pojūtį. Jie ne tik tvirti ir patvarūs, bet ir atsparūs drėgmei bei ekstremalioms temperatūroms.

Natūralaus ąžuolo masyvo naudojimas įvairių interjero daiktų gamybai leidžia sukurti elegantiškus, tvirtus ir patvarius gaminius, kurie džiugins jų savininkus ilgus metus.

Dėl ąžuolo masyvo naudojimo stalviršiai turi daug pranašumų, palyginti su dygliuoto ąžuolo stalviršiais. Žemiau pateikiami pagrindiniai:

 • Natūralumas. Ąžuolo masyvo stalviršiai turi natūralų grožį ir tekstūrą, kuri pasireiškia įvairiais medžio raštais, spalvomis ir tekstūromis.
 • Kietumas. Dėl tvirtos ąžuolo lentos struktūros ąžuolo masyvo stalviršiai yra labai patvarūs ir ilgaamžiai. Dėl to jie yra atsparesni pažeidimams, įskaitant įbrėžimus, drožles ir kitus mechaninius pažeidimus.
 • Atsparus drėgmei. Natūralaus ąžuolo stalviršiai yra atsparūs drėgmei, todėl puikiai tinka naudoti virtuvėse ir vonios kambariuose.
 • Dideli dydžiai. Ąžuolo masyvo stalviršiai gali būti pagaminti didesnių dydžių nei dygliuoti ąžuoliniai stalviršiai, todėl galima sukurti įspūdingesnį dizainą.
 • Unikalumas. Kiekvienas ąžuolo masyvo stalviršis turi savo unikalų raštą ir tekstūrą, todėl jis yra ypatingas.

Tačiau verta paminėti, kad ąžuolo masyvo stalviršiai gali būti brangesni, palyginti su dygliuotais ąžuolo stalviršiais, nes jiems reikia naudoti didesnes lentas, o ne mažas medienos gabalėlius.

Ąžuolo masyvo stalai laikui bėgant gali tapti senoviniais baldais ir būti paveldimi iš kartos į kartą. Taip yra dėl kelių veiksnių:

 • Stiprumas ir ilgaamžiškumas. Ąžuolo masyvo stalai iš pradžių buvo sukurti taip, kad būtų patvarūs ir tvirti. Dėl didelio medienos tankio ir kietumo tokie stalai gali tarnauti dešimtmečius ir net šimtmečius. Be to, kuo ilgiau stalas šeimoje, tuo daugiau jis įgyja istorinės ir kultūrinės vertės.
 • Grožis ir unikalumas. Kaip minėta anksčiau, kiekvienas medžio gabalas turi savo unikalų raštą ir tekstūrą, todėl kiekvienas ąžuolo masyvo stalas yra unikalus ir neprilygstamas savo grožiu. Ir, kaip taisyklė, kuo stalas senesnis, tuo ryškesnis raštas ir tekstūra, suteikianti stalui dar daugiau estetinės vertės.
 • Istorinė ir kultūrinė vertė. Be to, ąžuolo masyvo stalai gali turėti istorinę ir kultūrinę vertę, jeigu jie buvo sukurti tam tikru laikotarpiu arba turi tam tikrą istorinį ryšį su tam tikru asmeniu ar įvykiu.

Visi šie veiksniai kartu paverčia ąžuolo masyvo stalus labai vertingais ir geidžiamais baldais, kurie gali tapti tikrais šeimos lobiais ir būti paveldimi iš kartos į kartą.

Ąžuolo masyvo stalai laikui bėgant tampa senoviniais baldais, ant jų taip pat gali atsirasti žymių, dėmių, kurios, nors iš pradžių ir nepageidaujamos, laikui bėgant gali tapti vertingos dėl sąsajų su šeimos įvykiais ir prisiminimais. Pavyzdžiui, įbrėžimai ar drožlės ant stalviršio gali atsirasti dėl vaikų, kurie žaidė ant stalo, arba nuo draugų ir šeimos narių, kurie praleido laiką prie stalo. Maisto ar gėrimų dėmės gali priminti šeimos patiekalus ir šventes. Tokios žymės ir dėmės gali sukurti nepakartojamą stalo išvaizdą ir padaryti jį dar vertingesnį šeimai, nes yra šeimos istorijos ir prisiminimų dalis.

Todėl perdavus ąžuolo masyvo stalą, tai ne tik gražus ir patvarus baldas, bet ir su šiuo stalu susiję šeimos istorijos bei prisiminimai. Štai kodėl stalai iš ąžuolo masyvo yra ne tik gražūs baldai, bet ir vertingi paveldimi artefaktai.