Nematomos durys

Nematomos durys – tai paslėpto montavimo durys, kuriose puikiai dera funkcionalumas ir estetika. Šiai kategorijai priskiriamos vidaus durys, suprojektuotos akcentuojant minimalizmą ir integraciją su aplinkine erdve.

Vienas iš svarbiausių Invisible durų pranašumų yra tai, kad jos nepastebimos dėl ypatingo durų staktos dizaino. Stakta, pagaminta iš tvirto aliuminio, montuojama į durų angą ir paskui visiškai užtinkuojama. Todėl durys švelniai susilieja su siena ir jos kontūrai tampa beveik nematomi, sukurdami vienos sienos efektą.

Išskirtinė šių durų savybė – paslėptų vyrių naudojimas tvirtinant jas prie staktos. Tai durims suteikia galimybę sklandžiai atsidaryti ir užsidaryti, todėl sukuriamas įspūdis, kad jos visiškai integruojamos į sieną. Toks dizainas padeda sukurti šiuolaikinius ir stilingus interjerus, kuriuose durys yra neatskiriama bendro dizainerio koncepto dalis.

Mūsų Inivisible durų pateikti du pagrindiniai variantai: lengvosios durys ir durys su garso izoliacija. Tenkindami skirtingų klientų poreikius, mes siūlome duris su įvairiais užpildais.

Lengvojo tipo Invisible durys

Šios durys idealiai tinka patalpoms, kurių pagrindinis akcentas skiriamas estetikai ir vizualinei išvaizdai. Jų lengvas korinis užpildas, pagamintas iš gofruoto kartono, užtikrina pakankamą tvirtumą ir funkcionalumą, kartu išsaugojant nesvarumą ir minimalizmą.

Durys Invisible su garso izoliacija

Jeigu jūsų prioritetas – garso izoliacija ir komfortas patalpos viduje, tuomet šios durys bus optimalus sprendimas. Jos turi durų varčią, pagamintą iš MDF ir užpildytą ekstruziniu MDP, kuria pagerina garso izoliaciją, todėl tokios durys puikai tinka miegamiesiems, darbo kabinetams arba kitoms patalpoms, kuriose svarbu kuo labiau mažinti garso poveikį iš išorės. Papildomai durys gali būti sukomplektuotos su mechaniniu slenksčiu, kuris maksimaliai padidins garso izoliaciją.

Didelės nematomų durų atsargos mūsų sandėlyje garantuoja greitą pristatymą ir montavimą, todėl mūsų produkcija yra dar labiau patraukli klientams, vertinantiems savo laiką. Mes sandėliuojame visų standartinių dydžių, išorinio ir atvirkštinio atidarymo tipo duris. Nestandartinio dydžio duris gaminame pagal užsakymą.

Dažymas

Be to, jūsų patogumui durų varčios parduodamos gruntuotos, todėl jūs patys galite pasirinkti galutinę dangą. Jūs galite nudažyti duris patys, naudodami tokius pačius dažus, kuriais dažote sienas, arba apklijuoti tapetais, kad sukurtumėte unikalų dizainą.

Kaip alternatyvą mes siūlome profesionalaus durų varčių dažymo poliuretano emaliniais dažais paslaugą. Šis variantas suteikia tvirtą dangą, užtikrinančią ilgaamžiškumą ir puikią išvaizdą daugelį metų, skirtingai nei įprasti sienų dažai.

Nematomos durys šiandien yra populiarumo viršūnėje, ir ne šiaip sau: jų šiuolaikinis ir stilingas dizainas harmoningai įsilieja į skirtingus interjerus – nuo klasikinių iki šiuolaikinių. Tokios durys ypač patrauklios tiems, kas vertina minimalizmą, funkcionalumą ir švarių linijų grožį. Šios durys puikiai tinka daugybei interjerų stilių, įskaitant šiuolaikinį, skandinavišką, lofto, minimalizmą ir daugelį kitų.

Taigi, jeigu norite sukurti erdvę kurioje durys bus stilingas ir nepastebimas dekoro elementas, būtinai atkreipkite dėmesį į duris Invisible. Jos siūlo idealų funkcionalumo ir estetikos derinį, todėl tai yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori suteikti savo interjerui ypatingą harmoniją ir eleganciją.