Priešgaisrinės durys ATHOS 10 EI30
Kaina €683
Priešgaisrinės durys ATHOS 10 EI30
EKSPLOATACINĖS SAVYBĖS:
- atsparumo ugniai klasė: EI 30 su plienine durų stakta;
- atsparumo ugniai klasė: EI 30 su medine durų stakta;
- dūmų kontrolės klasė: Sa, S200;
- mechaninio stiprumo klasė: 3;
- garso izoliacijos klasė: Rw=32 dB;
- akustinės izoliacijos klasė: Rw=37 dB su medine durų stakta ir fiksuotu plieniniu arba mediniu slenksčiu.
STANDARTINĖ KONSTRUKCIJA:
- varčia su užlaida, briauna stati;
- varčios rėmas iš spygliuočių medienos;
- varčios užpildas sutvirtinta MDP drožlių plokšte;
- padengimas laminatas CPL;
- Užraktas – cilindro šerdelei;
- 3 prisukami lankstai;
- komplektuojamos su medine standartine EI-30 stakta su paprastu arba automatiniu slenksčiu.
PASIRINKIMAS UŽ PAPILDOMĄ MOKESTĮ:
- pritraukėjas DORMA;
- pritraukėjas GEZE;
- varčia „100“- “110” pločio;
- akutė;
- medinis slenkstis;
- rankena.
GALIMAS VARČIŲ PLOTIS:
- vienvėrės: “80” – “110”.
Pastaba:
Individualiuose namuose iki 15 žmonių, garažo ir katilinės priešgaisrines duris galima montuoti tiek atidaromas į vidų, tiek į išorę. Gaisrinės saugos pagrindinius reikalavimus rasite čia
Galimos spalvos:
Laminatas CPL 0,2
Vidaus priešgaisrinės durys: montavimo objektai ir funkcijos
Vidaus priešgaisrinės durys atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant pastatų ir konstrukcijų saugumą, nes neleidžia plisti ugniai ir dūmams. Durų montavimą reglamentuoja statybos kodeksai ir priešgaisrinės saugos taisyklės. Šios durys naudojamos įvairių tipų objektams, priklausomai nuo jų paskirties ir savybių.
Vidaus priešgaisrinių durų montavimo objektai:
- Gyvenamieji pastatai (daugiaaukščiai, viešbučiai, bendrabučiai): priešgaisrinės durys įrengiamos tose vietose, kur yra padidintas gaisro plitimo pavojus, pavyzdžiui, laiptinėse, liftų šachtose, koridoriuose, stogo išėjimuose ir kituose evakuacijos keliuose.
- Visuomeniniai pastatai (biurai, prekybos centrai, teatrai, švietimo įstaigos, ligoninės): tokiose patalpose priešgaisrinės durys statomos koridoriuose, tarp zonų, kuriose daug žmonių, pakeliui į avarinius išėjimus, serverių patalpose, archyvuose ir kitose techninėse patalpose, kur reikalinga ypatinga apsauga.
- Gamybos įmonės ir sandėliai: čia priešgaisrinės durys atskiria gamybos zonas, medžiagų, ypač degių medžiagų, sandėliavimo zonas, evakuacijos kelius. Tai padeda suvaldyti ugnį, jei gaisras kyla vienoje vietoje.
- Požeminės konstrukcijos ir automobilių stovėjimo aikštelė: požeminiuose objektuose ir automobilių stovėjimo aikštelėse priešgaisrinės durys įrengiamos sekcijoms ir evakuacijos keliams izoliuoti, taip pat techninėse zonose su elektros ir vėdinimo įrenginiais.
- Transporto terminalai ir stotys (oro uostai, traukinių stotys, metro stotys): šie įrenginiai pasižymi dideliu žmonių srautu, todėl priešgaisrinės durys įrengiamos siekiant apsaugoti keleivių zonas ir sukurti saugius evakuacijos kelius.
Pagrindinės vidaus priešgaisrinių durų funkcijos:
- Ugnies ir dūmų plitimo prevencija: priešgaisrinės durys riboja ugnies plitimą tam tikroje srityje. Jos tam tikrą laiką (30, 60, 90 ar daugiau minučių) gali atlaikyti aukštą temperatūrą, o tai sulėtina ugnies plitimą ir leidžia sutaupyti laiko evakuoti žmones.
- Evakuacijos kelių apsauga: tokios durys įrengiamos palei evakuacijos kelius, apsaugodamos žmones nuo gaisro ir dūmų evakuacijos metu. Tai padeda užtikrinti saugų žmonių judėjimą prie avarinių išėjimų.
- Sumažinti gaisro žalą: priešgaisrinėse duryse yra gaisras, sumažinant žalą kitoms pastato dalims. Tai ypač svarbu gamybos ir sandėliavimo patalpose, kuriose saugomos vertingos prekės ir įranga.
- Pastato konstrukcinio vientisumo palaikymas: priešgaisrinės durys apsaugo nuo konstrukcijų pažeidimų ir pastato nestabilumo, o tai ypač svarbu didelėse patalpose, tokiose kaip biurų centrai ir prekybos kompleksai.
- Automatinis uždarymas: daugumoje priešgaisrinių durų yra įrengti automatiniai užsidarymo mechanizmai, kai suveikia priešgaisrinė signalizacija, kuri eliminuoja žmogiškąjį faktorių kritinėje situacijoje.
Vidaus priešgaisrinių durų montavimas yra būtinas gaisrinės saugos sistemos elementas įvairiausiuose objektuose, nesvarbu, ar tai būtų gyvenamieji, visuomeniniai ar pramoniniai pastatai. Pagrindinis jų tikslas – sulėtinti ugnies ir dūmų plitimą, apsaugoti evakuacijos kelius ir išsaugoti turtą, o tai galiausiai išgelbėja gyvybes ir sumažina turto nuostolius.