Šarvuotos buto durys ALFA

437

Šarvuotos buto durys ALFA

Durų staktos išoriniai dydžiai

Durų sąvarų dydžiai

860x2050x100
960x2050x100
860x2020x100
960x2020x100

Spalva:

Migdolų ąžuolas (išorė/vidus)
Ąžuolas Grey (išorė/vidus)
Ąžuolas Grey (išorė) Ąžuolas migdolas (vidus)

Šarvuotos buto durys ALFA

Techniniai duomenys:

Varčios padengimas MDF plokštė 8 mm Eko danga
Stakta: polimerinis „Muar“ padengimas juodos spalvos
Apvadai: MDF 10*70 mm
Varčios storis : 70 mm
Apšiltinimas: Knauf 50 mm
Sandarinimo kontūrai: 2
Metalo storis: 1,2 mm
Viršutinė spyna: Avers T-47
Apatinė spyna: Avers T-47
Garso izoliacija: 32 dB

Apipavidalinimas. Išorinės buto durys „Alfa“ – tai puikus pasirinkimas mėgstantiesiems minimalizmą. Elegantiška furnitūra „Apecs“ maloni akiai, bet tuo pačiu metu neatitraukia viso dėmesio.

Apsauga. Išorinės durys pagamintos iš tvirto 1,2 mm storio plieno, kuris suteikia modeliui puikias eksploatacines savybes ir puikiai apsaugo nuo nusikaltėlių. Durų užraktai turi papildomas „Apecs“ antšovas (plokšteles), apsaugančias rakto skylutes nuo deformacijos ir gedimų.

Triukšmo ir šilumos izoliacija. Modelis „Alfa“ turi 2 sandarinimo kontūrus, todėl išsiskiria padidintu sandarumu ir sustiprinta apsauga nuo triukšmo. Apšildant durų varčią naudojama įmonės „Knauf“ mineralinė vata. Ji yra saugi ekologiniu požiūriu.

Eksploatacijos terminas. Išorinės metalo durys padengtos specialiu lukštu, kuris papildomai apsaugo nuo išorinių pažeidimų. Italijoje pagaminti pastiprinti vyriai pagerina eksploatacines savybes ir sumažina krūvį atidarant ir uždarant. Plieninės durys bus naudojamos ne mažiau nei 20 metų sumontavus jas į butą, kuriame gyvena 4 asmenų šeima.