Šarvuotos lauko durys MAGNAT

760

Durų staktos išoriniai dydžiai

Durų sąvarų dydžiai

860x2050x100
950x2050x100

Spalva:

Rudos / dažytos (išorė) – tamsus ąžuolas – plėvelė (vidus)
Rudos / dažytos (išorė) – tikas – plėvelė (vidus)

Techniniai duomenys:

Varčios padengimas MDF plokštė 10 mm
Stakta: polimerinis „Muar“ padengimas juodos spalvos, papildomas apdirbimas cinko gruntu
Apvadai: MDF 10*70 mm
Varčios storis : 80 mm
Apšiltinimas: Putų polistirolas „Polireks“ 50 mm
Sandarinimo kontūrai: 2, tarpinė „Shlegel“ (Vokietija)
Viršutinė spyna: Apecs
Apatinė spyna: Apecs
Garso izoliacija: 40 dB

Apipavidalinimas. Durų varčios puošmenos apgalvotos iki smulkmenų, visos detalės paklūsta bendram dizainerio sprendimui. Kiekvienas dekoratyvus elementas rankomis tobulinamas iki geriausio rezultato. Paneliai su inovacine danga „SteelTex“ tiksliai atkuria vertingų rūšių medienos faktūrą ir piešinį.

Apsauga. Durų varčia tiesiog „paskandinta“ staktoje – to pavyksta pasiekti naudojant lenktą plieninį profilį. Lanksčių profilių technologija pagerina durų tvirtumą ir atsparumą įsilaužimams. Norint apsaugoti būstą nuo įsilaužėlių numatyti du užraktai su skirtingai užrakinamais mechanizmais ir nuo įsilaužimų apsaugančiomis plokštelėmis.

Triukšmo ir šilumos izoliacija. Šalčio, triukšmo ir kaitros patikimai nepraleidžia trisluoksnė šilumos ir triukšmo izoliacijos sistema. Šilumos izoliacinė medžiaga išsaugo savo savybes esant bet kokiam oro drėgniui – patalpoje visuomet šilta ir komfortabilu. Dėl ultrašiuolaikinės dvisluoksnės vokiečių gamybos sandarinimo juostelės „Schlegel“ durys bus hermetiškos – juostelė atspari agresyviems garams ir temperatūros kaitai.

Eksploatacija. Pagerintas durų staktos hermetiškumas apsaugo jautresnes vietas nuo drėgmės ir kartu nuo korozijos. Pasirinkus vyrius „su atsarga“ sumažinama jų apkrova, todėl varčia ateityje neišlinksta.