Šarvuotos lauko durys Standartas 5

1328

Šarvuotos lauko durys Standartas 5

Standartas 5 – specialiai lauko sąlygoms sukurtos durys. Naujausi konstrukciniai patobulinimai leido pasiekti 1 W /(m2K) šilumos izoliaciją išlaikant stabilumą užtikrinančią metalinę staktos ir varčios konstrukciją.

 • visa metalinė konstrukcija – įskaitant staktą bei varčios kraštą – visiškai uždengta apdailos plokšte, todėlužkertamas kelias šalčio tilto susidarymui, bet tuo pačiu tvirta metalinė konstrukcija užtikrins saugumą bei durų stabilumą net po daugelio metų.
 • apdaila dažoma pagalRAL paletę: iš vandeniui atsparios EDM plokštės (garantija 3 m.) arba drėgmei atsparios Umidax plokštės (garantija 1 m.);
 • taip pat galima apdaila iš lauko sąlygoms pritaikytos kietmedžio faneros – WRB plokštės (20 medienos atspalvių);
 • 3-ia saugumo klasė RC3pagal naujausią EN LST 1627:2011 standartą;
 • gera garso(42 dB) ir šilumos (1 W /(m2K)) izoliacija;
 • gaminamos tiksliai pagal reikiamus matmenis;
 • neriboto dizaino, vienvėrės, dvivėrės, atsidarančios į vidų ar išorę;
 • puikiai tiks nuosaviems namams, kotedžams, visuomeniniams pastatams.

Bazinė komplektacija:

 1. Durų stakta – lankstytas stačiakampis metalinis profilis, visiškai padengtas  EDM plokšte arba WRB.
 2. Durų varčia – speciali lankstyta metalinė konstrukcija, visiškai padengta EDM plokšte arba WRB.
 3. Lankstai su atraminiais guoliais.
 4. Durų lankstų apsauginiai kaiščiai 16 mm skersmens – 2 vnt.
 5. Sandarinimo tarpinės – 2 vnt.

 DURŲ SAVYBĖS

 

Taupo Jūsų namų šilumą

Standartas 5 iš kitų „šarvuotų“ lauko durų išsiskiria tuo, kad visa jo tvirta metalinė konstrukcija (įskaitant visą staktą ir varčios kraštą) yra padengta sertifikuota drėgmei atsparia ir itin tvirta EDM medžio plaušo plokšte. Tokiu būdu užkertamas kelias šalčio tilto susidarymui. Dėl šios unikalios konstrukcijos tinkamai eksploatuojamos durys Standartas 5 neperšąla, nerasoja, ant jų nesikaupia kondensatas ar šerkšnas. Visa  tai pasiekiama neaukojant saugumo bei patvarumo.

Kadangi lankstyto profilio varčios konstrukcija neturi uždarų ertmių, todėl ją galima pilnai apšiltinti 60 mm akmens vatos plokšte. Naujojo Standartas 5 „L“ formos slenkstis bei stakta užtikrina ypatingą sandarumą, nes per visą perimetrą klijuojama papildoma tarpinė (iš viso dvi tarpinės). Taip pat lankstytas profilis leidžia pilnai apšiltinti visą staktą (to negalima padaryti esant uždaro profilio vamzdžio tipo konstrukcijai).

Standartas 5 šilumos koeficientas 1W/(m2K), t. y. netgi geresnė negu 6 kamerų plastikinių langų (kuo koeficientas mažesnis, tuo daugiau šilumos sulaikoma). Tinka pasyviems namams.

Sandarios, gerai izoliuoja garsą

Durų Standartas 5 garso izoliacija, dėl jau minėtos pilnai apšiltintos durų konstrukcijos, yra net 42 dB. Taigi, jei už Jūsų lauko durų ūžia miestas maždaug 60 dB garsu, jį tegirdėsite 18 dB garsu (60 dB triukšmas – 42 dB durų garso izoliacija). Toks garso lygis Jums net netrukdytų miegoti (miegamajame, vaikų kambariuose rekomenduojamas triukšmo lygis 25–30 dB).

Saugios

Vidinė varčios konstrukcija yra sutvirtinta standumo briaunomis, kurios neleidžia lengvai deformuoti durų laužimo metu.

Vyrių pusėje yra 2 vnt. 16 mm storio kaiščiai, kurie apsaugo nuo durų varčios iškėlimo, nupjovus vyrius. Tad naudojant patikimas spynas, šios durys ne tik taupys Jūsų namų šilumą, bet ir saugos nuo triukšmo bei nepageidaujamų svečių.

Patvarios ir ilgaamžės, patogu naudoti

Kadangi visos durys gaminamos labai tiksliomis programuojamomis staklėmis “Amada”, kurios geba apdoroti metalą 0,1 mm tikslumu, todėl jų konstrukcija yra preciziškai tiksli ir tiesi. Naudojant vyrius su atraminiais guoliais, jas ypač lengva varstyti, nepaisant metalinėms durims būdingo didesnio svorio. Bandymai parodė, kad po 100 000 kartotinio varstymo ciklų Standartas 5  durų konstrukcija išliko absoliučiai nepakitusi.

Kadangi vidinėje durų konstrukcijoje nėra uždarų ertmių, visa metalinė konstrukcija pilnai padengta milteliniais dažais, kurie skirti ypač ilgalaikiam metalo paviršiaus apsaugojimui nuo korozijos.

Durų apdaila gaminama iš WRB arba EDM plokštės. EDM (Extreme Durable MDF) – tai specialiai naudojimui lauko sąlygoms sukurta plokštė, kuri yra itin atspari temperatūros pokyčiams bei vandeniui (ne tik drėgmei!).  WRB – tai iš kietmedžio medienos pagaminta speciali fanera, puikiai pritaikyta lauko sąlygoms.  Šią apdailos plokštę galima drąsiai frezuoti nesibaiminant, kad ji išsipūs, šerpetos ar praras savo savybes (o tai dažnai atsitinka durų apdailą gaminant iš vadinamosios „jūrinės“ faneros). WRB paviršius turi daugeliui taip patinkančią medienos tekstūrą, suteikiančią durims solidumo.

Lengva prižiūrėti

Dažyta durų apdaila nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, ją lengva valyti.

Dizaino galimybės

Galite pasirinkti iš beveik 200 mūsų siūlomų apdailos raštų arba pagaminsime pagal individualų architekto ar mūsų pačių paruoštą projektą. Durys gali būti vienvėrės, dvivėrės, su viršulangiu, arkinės ir t.t. Jei reikalingos paprastesnės konstrukcijos durys, rinkitės „šarvuotas“ duris Standartas 1,  Standartas 2, ar Standartas 3, ar Standartas 4,  kurie puikiai gali būti pritaikyti lauko sąlygoms naudojant tam pritaikytas medžiagas.

Spalvos

Raštai