Šarvuotos lauko ir buto durys

Didelis atsparumo ir saugumo klasių pasirinkimas

Mes siūlome įvairių saugumo klasių duris, suteikdami jums galimybę rasti idealų sprendimą pagal jūsų poreikius – daugiabučių namų butų įėjimo duris, o taip pat lauko duris.

Individualūs matmenys

Kiekvienas klientas turi savo unikalius reikalavimus, todėl mes siūlome lankstų ir standartinių, ir individualių sprendimų pasirinkimą. Jums prieinamos durys, paruoštos montuoti tiesiai iš sandėlio, o taip pat tos, kurios bus pagamintos pagal jūsų užsakymo matmenis. Jūs galite pasirinkti spynų skaičių ir markę, spalvą, dangą, modelį, o taip pat papildomas opcijas, tokias kaip elektroninis užraktas ir daugelis kitų.

Kokybė ir patikimumas

Kokybė – mūsų svarbiausias prioritetas. Visos mūsų durys gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinant patikimą apsaugą ir aukštą atsparumą dėvėjimuisi.

Profesionalus montavimas

Mūsų prityrę meistrai profesionaliai montuoja duris. Jūs galite būti ramūs, kad jūsų durys bus sumontuotos kokybiškai, užtikrinant jūsų ramybę ir saugumą.

Patogus užsakymas

Jūsų patogumui mes siūlome skirtingus užsakymo būdus. Jūs galite duris užsakyti internetu, pasirinkę patogų variantą iš mūsų katalogo. Taip pat jūs visuomet galite apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje, susipažinti su mūsų pavyzdžiais gyvai ir prieš užsakant gauti mūsų konsultacijų.

Pristatymas ir montavimas

Taip pat mes siūlome pristatymo ir montavimo paslaugas, kad jūsų sprendimas būtų kompleksiškas ir patogus.

Kiekvienam tinkami variantai

Nesvarbu, ar jūs ieškote patikimas nuosavo namo arba buto duris, mūsų pasiūloje jūs būtinai rasite optimalų stiliaus, saugumo ir funkcionalumo derinį. Jeigu mūsų kataloge neradote jums tinkamo varianto, atsiųskite mums savo specifikaciją ir mes pagaminsime duris pagal jos aprašymą.