Durys biurui Soller

Kaina 369

Durys biurui Soller

Akustika 32 dB

Durų staktos išoriniai dydžiai

Durų sąvarų dydžiai

820x2020x44
920x2020x44
1020x2020x44

Durų komplektą sudaro:

  • durų varčia;
  • reguliuojama stakta su apvadais;
  • spynos mechanizmas 2 vnt;
  • vyriai;
  • rankena;
  • akutė.

Techninė informacija:

 

Galimos spalvos:

Durys biurui Soller

ąžuolas norvegiškas

Durys biurui Soller

ąžuolas sonoma

Durys biurui Soller

oliuotas ąžuolas

paris

riešutas

sidabrinis ąžuolas

Soller biuro lauko durys

yra idealus sprendimas tiems, kurie ieško patikimos savo darbo vietos apsaugos. Durys turi dvi spynas – viršutinę ir apatinę, kas užtikrina aukštą saugumo lygį. Taip pat duryse yra akutė, leidžianti matyti, kas yra už durų, durų akustinės savybės yra 32 dB, kas užtikrina gerą garso izoliaciją ir apsaugą nuo triukšmo.

Durys yra šešių spalvų variantų: norvegiško ąžuolo, sonomos ąžuolo, riešutmedžio, sidabrinio ąžuolo ir kt. Tai leidžia pasirinkti spalvą, kuri geriausiai derės prie jūsų biuro interjero.

Įėjimo durys Soller yra ne tik apsauga nuo neteisėtos prieigos, bet ir stilingas dizaino elementas, kuris papildys bendrą Jūsų biuro dizainą. Pasirinkite Soller duris ir gaukite patikimumą, saugumą ir grožį viename gaminyje.

Be to, Soller biuro lauko durys yra aukštos kokybės ir ilgaamžės. Jis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Be to, Soller duris labai lengva montuoti ir eksploatuoti. Jis gali būti montuojamas tiek viduje, tiek lauke, priklausomai nuo jūsų pasirinkimo.

Soller įėjimo durys biurams yra diskretiškos ir profesionalios. Siūlomos spalvos yra populiarios daugelyje įmonių biuro stilių. Durys yra paprasto ir griežto dizaino.

Su šiomis durimis galite ne tik apsaugoti savo biurą, bet ir išlaikyti komfortą bei jaukumą patalpose. Dėl geros garso izoliacijos durys neleidžia prasiskverbti triukšmui iš išorės ir sukuria ramią atmosferą patalpos viduje.

Soller durys taip pat tinkamos naudoti ne tik biuruose, bet ir kitokio tipo patalpose, pavyzdžiui, parduotuvėse, restoranuose, kavinėse, sporto klubuose, medicinos centruose ir kt.

Jei ieškote patikimų ir funkcionalių lauko durų savo biurui, tuomet Soller durys yra būtent tai, ko jums reikia. Pasirinkite spalvą, atitinkančią jūsų pageidavimus ir dekorą, ir mėgaukitės komfortu bei saugumu biure.