Šarvuotos buto durys Standartas 1

Kaina 870

Šarvuotos buto durys Standartas 1

Šiltos, sandarios bei saugios šarvuotos durys. Neribotos dizaino galimybės, kruopščiai apgalvota konstrukcija.

Šios durys puikiai butui, nes yra patvarios lankstytos, pilnai apšiltintos metalinės konstrukcijos, pasižyminčios gera šilumos bei garso izoliacija.

Standartas 1 – tai:

 • optimali apsauga;
 • gera garso (41 dB Rw (C;Ctr)) bei šilumos izoliacija (1,3 W/(m2K);
 • gali būti priešgaisrinės (EI30, EI45), priešdūminės (SM C5);
 • gaminamos tiksliai pagal reikiamus matmenis;
 • neriboto dizaino, vienvėrės, dvivėrės, atsidarančios į vidų ar išorę;
 • tinka tiek butui, tiek individualiam namui (naudojant lauko sąlygoms pritaikytas apdailas).

 Standartas 1 bazinė komplektacija:

 • Durų stakta – lankstytas „L“ formos profilis, durų angoje montuojamas 8 kaiščiais; pilnai apšiltinta akmens vata arba montavimo putomis.
 • Durų varčia – speciali lankstyta metalinė konstrukcija 100% apšiltinta 50 mm akmens vatos plokšte; bendras varčios storis 75 mm.
 • Lankstai su atraminiais guoliais
 • Durų lankstų prasisukantys apsauginiai kaiščiai 16 mm skersmens – 2 vnt.
 • Sandarinimo tarpinės – 2 vnt.

Šarvuotos buto durys Standartas 1

DURŲ SAVYBĖS

 

Taupo Jūsų namų šilumą

Standartas 1, kaip ir visi kiti  durų modeliai, dėl savo unikalios ir puikiai apšiltintos metalinės konstrukcijos yra vienos geriausiai šilumą sulaikančių „šarvuotų“ durų tiek Lietuvoje, tiek visoje ES.

Kadangi lankstyto profilio varčios konstrukcija neturi uždarų ertmių, todėl ją galima pilnai apšiltinti 50 mm akmens vatos plokšte. Lankstyto profilio „L“ formos stakta bei slenkstis užtikrina ypatingą sandarumą, nes visu perimetru klijuojama papildoma tarpinė (iš viso dvi tarpinės). Taip pat lankstyto profilio stakta yra pilnai apšiltinama, skirtingai nei naudojant uždaro profilio vamzdžio tipo konstrukcijas.

„Šarvuotų“ durų Standartas 1 šilumos perdavimo koeficientas 1,3 W/(m2K), t. y. kaip 6 kamerų plastikinių langų (kuo koeficientas mažesnis, tuo daugiau šilumos sulaikoma).

Sandarios, ypač gerai izoliuoja garsą

„Šarvuotų“ durų Standartas 1 dėl jau minėtos pilnai apšiltintos durų konstrukcijos garso izoliacija 41 dB. Taigi, jei už Jūsų lauko durų ūžia miestas maždaug 60 dB garsu, jį tegirdėsite 19 dB garsu (60 dB triukšmas – 41 dB durų garso izoliacija  = 19 dB). Toks garso lygis Jums net netrukdytų miegoti (miegamajame, vaikų kambariuose rekomenduojamas triukšmo lygis 25–30 dB).

Priešgaisrinės

Panaudojus papildomus priešgaisrinius elementus Standartas 1 net 45 minutes saugo nuo ugnies ir atlaiko 1000oC temperatūrą (EI45). Individualiuose namuose jau keliami priešgaisriniai reikalavimai katilinių durims.  Taip pat ugnis gali išplisti ir iš garažo.

Patvarios ir ilgaamžės, patogu naudoti

Kadangi visos durys gaminamos labai tiksliomis programuojamomis staklėmis “Amada”, kurios geba apdoroti metalą 0,1 mm tikslumu, todėl jų konstrukcija yra preciziškai tiksli ir tiesi. Naudojant vyrius su atraminiais guoliais, jas ypač lengva varstyti, nepaisant metalinėms durims būdingo didesnio svorio. Bandymai parodė, kad po 100 000 kartotinio varstymo ciklų Standartas 1 durų konstrukcija išliko absoliučiai nepakitusi.

Kadangi vidinėje durų konstrukcijoje nėra uždarų ertmių, visa metalinė konstrukcija pilnai padengta milteliniais dažais, kurie skirti ypač ilgalaikiam metalo paviršiaus apsaugojimui nuo korozijos.

Durų apdaila gaminama iš WRB arba EDM plokštės. EDM (Extreme Durable MDF) – tai specialiai naudojimui lauko sąlygoms sukurta plokštė, kuri yra itin atspari temperatūros pokyčiams bei vandeniui (ne tik drėgmei!). WRB – tai iš kietmedžio medienos pagaminta speciali fanera, puikiai pritaikyta lauko ir viadaus sąlygoms.  Šią apdailos plokštę galima drąsiai frezuoti nesibaiminant, kad ji išsipūs, šerpetos ar praras savo savybes (o tai dažnai atsitinka durų apdailą gaminant iš vadinamosios „jūrinės“ faneros). WRB paviršius turi daugeliui taip patinkančią medienos tekstūrą, suteikiančią durims solidumo.

Lauko durų konstrukciją rekomenduojama gaminti iš cinkuoto RUUKKI metalo.

Lengva prižiūrėti

Dažyta durų apdaila nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, ją lengva valyti.

Dizaino galimybės

Galite pasirinkti iš beveik 200 mūsų siūlomų apdailos raštų arba pagaminsime pagal individualų architekto ar mūsų pačių paruoštą projektą. Durys gali būti vienvėrės, dvivėrės, su viršulangiu, arkinės ir t.t.

Saugios

Specialiai lankstyta „L“ formos durų stakta turi 6 lenkimo briaunas, todėl yra tvirtesnė, nei stačiakampė  ar iš vamzdžio pagaminta stakta, kurios turi tik 4 lenkimo briaunas.

Vidinė varčios konstrukcija taip pat yra sutvirtinta standumo briaunomis, kurios neleidžia lengvai deformuoti durų laužimo metu.

Vyrių pusėje yra 2 vnt. 16 mm storio prasisukantys kaiščiai, kurie neleidžia iškelti durų varčios nupjovus vyrius. Šie apsauginiai kaiščiai prasisuka ant guolių, o tai apsunkina jų nupjovimą.

Šarvuotos buto durys Standartas 1

Šios durys yra eksponuojamos mūsų parduotuvėje. Kviečiame užsukti į mūsų parduotuvę ir susipažinti su asortimentu.

Šarvuotos buto durys Standartas

Spalvos

Frezavimai

Raštai