Šarvuotos buto durys Standartas 3

Kaina 1011

Šarvuotos buto durys Standartas 3

Aukšta apsauga

Standartas 3 durys apsaugo nuo įsilaužimo, net jeigu bus naudoji stiprūs įrankiai.

Atsparumas įsilaužimui patvirtintas laboratorijoje – 3-ia saugumo klasė (RC3) pagal naujausią EN 1627:2011 standartą;

 • bent vienaspyna ne žemesnės kaip 5 saugumo klasės, montuojama apsauginėje dėžutėje papildomai apsaugota nepragręžiama plokštele;
 • gera garso (41 dB Rw (C;Ctr)) bei šilumos izoliacija (1,3 W/(m2K);
 • gali būti priešgaisrinės (EI30, EI45), priešdūminės (SM C5);
 • gaminamos tiksliai pagal reikiamus matmenis;
 • neriboto dizaino, vienvėrės, dvivėrės, atsidarančios į vidų ar išorę;
 • tinka aukštos apsaugos reikalaujančioms patalpoms, butams, visuomeniniams ar komerciniams pastatams, individualiems namams, kotedžams (naudojant lauko sąlygoms pritaikytas apdailas).

Bazinė komplektacija:

 • Durų stakta – lankstytas 100 mm „L“ formos profilis, durų angoje tvirtinamas 16 vnt. kaiščių, apsaugotų nuo nupjovimo 24 mm storio plieninėmis įvorėmis.
 • Durų varčia – speciali lankstyta metalinė konstrukcija 100% apšiltinta 50 mm akmens vatos plokšte; bendras varčios storis 75 mm; su spynų apsauginėmis dėžutėmis.
 • Sustiprinti, reguliuojami lankstai su atraminiais guoliais.
 • Durų lankstų apsauginiai kaiščiai 16 mm skersmens – 4 vnt.
 • Sandarinimo tarpinės – 2 vnt.
 • Trijų rakinimo krypčių spynos traukės papildomai apsaugotos plieniniais vamzdeliais.

DURŲ SAVYBĖS

Saugios

Specialiai lankstyta „L“ formos, 100 mm pločio durų stakta ne tik yra platesnė, nei įprastinių „šarvuotų“ durų, bet ir turi 6 lenkimo briaunas, todėl yra tvirtesnė, nei stačiakampė ar iš vamzdžio gaminta stakta, kurios turi tik 4 lenkimo briaunas. Be to, ši stakta angoje montuojama 16 vnt. kaiščių, kuriuos nuo nupjovimo saugo 24 mm plieninės įvorės, todėl staktos nėra būtina įbetonuoti. Vidinė varčios konstrukcija yra sutvirtinta standumo briaunomis, kurios neleidžia deformuoti durų laužimo metu. Į šį durų modelį turi būti montuojamos spynos, kurių viena ne žemesnės kaip 5 saugumo klasės bei apsaugota nepragręžiama mangano plokštele. Abi spynos montuojamos plieninėse dėžutėse, o staktoje kiekvieną spynos kaištį saugo atskira apsauginė įvorė.

Standartas 3 vyriai su atraminiais guoliais yra sustiprinti bei reguliuojami. Vyrių pusėje yra 4 vnt. 16 mm storio kaiščiai, kurie neleidžia iškelti durų varčios nupjovus vyrius.

Taupo Jūsų namų šilumą

Standartas 3, kaip ir kiti durų modeliai, dėl savo unikalios ir puikiai apšiltintos metalinės konstrukcijos yra vienos geriausiai šilumą sulaikančių apsauginių durų tiek Lietuvoje, tiek visoje ES.

Kadangi lankstyto profilio varčios konstrukcija neturi uždarų ertmių, todėl ją galima pilnai apšiltinti 50 mm akmens vatos plokšte. Lankstyto profilio „L“ formos stakta bei slenkstis užtikrina ypatingą sandarumą, nes visu perimetru klijuojama papildoma tarpinė (iš viso dvi tarpinės). Taip pat lankstyto profilio stakta yra pilnai apšiltinama, skirtingai nei naudojant uždaro profilio vamzdžio tipo konstrukcijas.

Standartas 3 šilumos perdavimo koeficientas 1,3 W/(m2-K), t.y. kaip 6 kamerų plastikinių langų (kuo koeficientas mažesnis, tuo daugiau šilumos sulaikoma). Taigi, šios durys tinka ne tik butui, bet ir individualiam namui (naudojant lauko sąlygoms pritaikytas medžiagas).

Gerai izoliuoja garsą, užkerta kelią kvapams

Standartas 3, dėl jau minėtos pilnai apšiltintos durų konstrukcijos, garso izoliacija 41 dB. Taigi, jei už Jūsų lauko durų ūžia miestas maždaug 60 dB garsu, jį tegirdėsite 19 dB garsu (60 dB triukšmas – 41dB durų garso izoliacija = 19 dB). Toks garso lygis Jums net netrukdytų miegoti (miegamajame, vaikų kambariuose rekomenduojamas triukšmo lygis 25-30 dB).

Šios durys yra ypač sandarios, todėl puikiai apsaugo nuo kvapų bei dūmų, sklindančių iš laiptinės ar lauko.

Priešgaisrinės

Panaudojus papildomus priešgaisrinius elementus Standartas 3 net 45 minutes saugo nuo ugnies ir atlaiko 1000 oC temperatūrą. Tai ypač aktualu daugiabučiuose namuose, kur gaisras gali išplisti nuo kaimynų ar padegus duris, o nuosavuose namuose – iš katilinės ar garažo.

Patvarios ir ilgaamžės, patogu naudoti

Kadangi visos durys gaminamos labai tiksliomis programuojamomis staklėmis “Amada”, kurios geba apdoroti metalą 0,1 mm tikslumu, todėl jų konstrukcija yra preciziškai tiksli ir tiesi. Naudojant vyrius su atraminiais guoliais, jas ypač lengva varstyti, nepaisant metalinėms durims būdingo didesnio svorio. Bandymai laboratorijoje parodė, kad po 200 000 kartotinio varstymo ciklų Standartas 3 durų konstrukcija išliko absoliučiai nepakitusi.

Kadangi vidinėje durų konstrukcijoje nėra uždarų ertmių, visa metalinė konstrukcija pilnai padengta milteliniais dažais, kurie skirti ypač ilgalaikiam metalo paviršiaus apsaugojimui nuo korozijos.

Durų apdaila įprastai gaminama iš dažytos arba PVC plėvele laminuotos MDF ar Umidax-HLS plokštės. Dažymui naudojami poliuretaniniai dažai, kurie yra atsparūs drėgmei, neblunka saulėje, o PVC plėvele laminuota apdailos plokštė yra ypač atspari įbrėžimams, nenusidaužo kampai.

Spynos gali būti keičiamos neardant durų, todėl tai atliekama lengvai ir greitai.

Lengva prižiūrėti

Dažyta ar PVC plėvele laminuota durų apdaila nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, ją lengva valyti.

Dizaino galimybės

Galite pasirinkti iš beveik 200 mūsų siūlomų apdailos raštų arba pagaminsime pagal individualų architekto ar mūsų pačių paruoštą projektą.

Jei reikalingas dar aukštesnis apsaugos lygis, rinkitės apsauginių durų modelį Standartas 4, kurio atsparumas įsilaužimui taip pat patikrintas ir patvirtintas mokslinių tyrimų laboratorijoje.

Spalvos

Šarvuotos buto durys Standartas 2 Šarvuotos buto durys Standartas 2 Šarvuotos buto durys Standartas 2 Šarvuotos buto durys Standartas 2 Šarvuotos buto durys Standartas 2 Šarvuotos buto durys Standartas 2 Šarvuotos buto durys Standartas 2 Šarvuotos buto durys Standartas 2 Šarvuotos buto durys Standartas 2 Šarvuotos buto durys Standartas 3

Frezavimai

Raštai

Šarvuotos buto durys Standartas 3 Šarvuotos buto durys Standartas 3 Šarvuotos buto durys Standartas 2 Šarvuotos buto durys Standartas 2 Šarvuotos buto durys Standartas 2