Šarvuotos buto durys tiesiai iš sandėlio

Kaina 630

Šarvuotos buto durys tiesiai iš sandėlio

Šarvutos buto durys su LMDP plokštė Ąžuolas Sonoma arba Ąžuolas Nelson, išoriniai ir vidaus apvadai, nerūdijančio plieno slenkstis, akutė.

Įšmatavimai:
2040 x 850
2060 x 870

Varstymas:
Kairinės
Dešininės

Spynos:
1 komplektacija : Iseo 66360 + Dorma 712 / Spro – Kaina 630 Eur
2 komplektacija : Mottura 48706 + Dorma 712 / Spro – Kaina 670 Eur
3 komplektacija : Fiam GF-672 + Dorma 712 / Spro – Kaina 710 Eur

Jeigu jums sunku išsirinkti duris, kreipkitės į mūsų konsultantus, kurie parinks jums optimalų durų komplektacijos variantą. Galime pasiūlyti papildomų jūsų lauko durų patobulinimų:

 • Padidinta garso izoliacija.
 • Aukštos kokybės spynos ir rankenos, paprastos ir išmanios.
 • Angokrasčių apdaila bet kokia spalva.

 

Šarvuotos buto durys tiesiai iš sandėlio

Ąžuolas Nelson

Ąžuolas Sonoma

Mūsų gaminamų šarvuotų buto durų privalumai ir konstrukcija:

 • Durų stakta gaminama iš stačiakampio vamzdžio 60 x 40 x 2 mm ir tvirtinama aštuoniuose taškuose 12 mm skersmens metaliniais strypais, kurie privirinami prie staktos. Tai užtikrina staktos tvirtumą ir stabilumą.
 • Durų varčia gaminama iš 40 x 20 x 2 stačiakampio vamzdžio, todėl durys tvirtos, nesideformuoja ir neišsikraipo. Išorinis plieno lakštas 1,5 mm storio. Užsakovui pageidaujant yra galimybė dėti 2 mm storio lakštą arba uždėti lakštus iš abiejų pusių. Ant metalinės varčios konstrukcijos tvirtinami apdailos skydai iš LMDP plokštės (13 skirtingų atspalvių). Mėgstantiems išskirtinumą, siūlome MDF apdailos skydus su PVC, turinčius 20 spalvų paletę ir pagražintais raštais.
 • Varčia kabinama ant originalių itališkų 22 mm skersmens „Pettiti“ vyrių, su atraminiais guoliais, durys lengvai varstomos.
 • Durų varčios vidus pilnai užpildytas 42 mm storio, pusiau kieta „Paroc“ akmens vata. Tai užtikrina gerą garso ir šilumos izoliaciją.
 • Užsakant įėjimo į butą šarvuotas duris, reikia pagalvoti ir apie vidinio angokraščio apdailą, kaip uždengti metalinę staktą iš buto pusės. Žmonėms, kurie ateityje planuoja savo bute daryti remontą, mes siūlome nebrangų variantą, kai metalinė durų stakta ir sandarinimo putos yra paslėptos po vidiniais apvadais, ant kurių montuojama antra sandarinimo tarpinė, ženkliai pagerinanti garso ir šilumos izoliaciją. Jei remontas jau padarytas, siūlome pilną vidinės durų angos apdailą iš tos pačios plokštės, kaip ir varčios skydas. Mūsų specialistai po durų montavimo tiksliai išmatuos ir išpjaus lentas, kuriomis apsiūs vidinę durų angos pusę. Tokios apdailos kaina priklauso nuo angos pločio.

Įėjimo į butą durys: kokybė ir prieinama kaina viename

Šios durys turi visas jums reikalingas funkcijas be didelės kainos.

Mūsų buto lauko durys gali būti pagamintos pagal užsakymą pagal jūsų poreikius ir pageidavimus. Tačiau, jei jums prireiks durų per trumpiausią įmanomą laiką, mes visada pasiruošę Jums pasiūlyti pasirinkimus, kurie yra prieinami tiesiai iš sandėlio.

Užrakinimo parinktys leidžia pasirinkti jūsų poreikius atitinkantį saugumo lygį. Taip pat galite pasirinkti spalvą ir apdailą, kad durys harmoningai susilietų su jūsų buto interjeru.

Taip pat siūlome profesionalų įėjimo durų montavimą. Mūsų patyrę specialistai užtikrins greitą ir kokybišką montavimą, kad Jūsų durys būtų sumontuotos be problemų.

Užsisakę pas mus įėjimo duris, galite būti tikri, kad kokybišką prekę gausite per trumpiausią įmanomą laiką. Nuolat stengiamės užtikrinti visišką klientų pasitenkinimą ir garantuojame, kad Jūsų naujos durys džiugins Jus ilgus metus.

Patikėkite mums pasirūpinti Jūsų saugumu ir stilinga Jūsų buto išvaizda.

Galimos spalvos LMDP:

 

110 Uosis Šviesus

Šarvuotos buto durys tiesiai iš sandėlio

325 Ąžuolas Sonoma

Šarvuotos buto durys tiesiai iš sandėlio

2204 Ąžuolas Tamsus

Šarvuotos buto durys tiesiai iš sandėlio

2208 Ąžuolas Naujas

Šarvuotos buto durys tiesiai iš sandėlio

2227 Ąžuolas Šviesus

Šarvuotos buto durys tiesiai iš sandėlio

2401 Bukas Šviesus

Šarvuotos buto durys tiesiai iš sandėlio

2702 Klevas

3127 Ąžuolas Paryžiaus

3302 Riešutmedis

6219

R3266 Ąžuolas Nelson

12290 Pilka

Galimos spalvos PVC:

Nr.1 ŠVIESUS ĄŽUOLAS

Nr.2 TAMSUS ĄŽUOLAS

Nr.3 RAUDONMEDIS

Nr.5 RUDAS ALKSNIS

Nr.6 VYŠNIA

Nr.7 MELIONAS

Nr.9 SIDABRINĖ

Nr.11 BUKAS

Nr.12 BALTA TEKSTŪRA

Nr.13 RIEŠUTMEDIS

Nr.18 AUKSINIS ĄŽUOLAS

Nr.25 KARELIJOS RIEŠUTAS

Nr.26 ŠVIESI ALYVA

Nr.27 ŠVIESI VENGĖ

Nr.28 KAKAVINĖ VENGĖ

Nr.29

Šarvuotos buto durys tiesiai iš sandėlio

Nr.30 VENGRIŠKA SLYVA

Nr.31

Šarvuotos buto durys tiesiai iš sandėlio

Nr.32 KLEVAS

Šarvuotos buto durys tiesiai iš sandėlio

Nr.33 PRANCŪZIŠKAS ĄŽUOLAS

Šarvuotos buto durys tiesiai iš sandėlio

Nr.35 ŠAKOTAS ĄŽUOLAS

Šarvuotos buto durys tiesiai iš sandėlio

Nr.36

Nr.37

Nr.38 I

Išsirinkti tinkamas lauko duris savo butui gali būti nelengva užduotis, tačiau gavę tinkamą patarimą galite padaryti teisingą pasirinkimą.

Štai keletas patarimų, į ką atkreipti dėmesį renkantis lauko duris ir kaip jas galima derinti su jūsų buto interjeru:

 • Saugumas: išorinės durys turėtų patikimai apsaugoti jūsų namus nuo neteisėtos prieigos. Atkreipkite dėmesį į spynų, vyrių ir medžiagų, iš kurių pagamintos durys, kokybę. Pirmenybė turėtų būti teikiama durims su sustiprinta konstrukcija ir moderniomis apsaugos sistemomis.
 • Izoliacija: lauko durys turi užtikrinti gerą garso ir šilumos izoliaciją. Atsižvelkite į savo regiono klimato sąlygas ir pasirinkite atitinkamų charakteristikų duris, kad išvengtumėte šilumos ir triukšmo praradimo.
 • Stilius: pasirinkite duris, atitinkančias bendrą jūsų interjero stilių. Jei jūsų butas yra modernaus ir minimalistinio dizaino, rinkitės modernias duris su aptakia apdaila ir paprastomis linijomis. Jei interjeras yra klasikinio stiliaus, tiks durys su dekoratyviniais elementais, tokiais kaip stiklas ar raižyti raštai.
 • Medžiagos: apsvarstykite įvairias medžiagas, naudojamas lauko durims gaminti. Medinės durys suteikia šilumą ir natūralią išvaizdą, tačiau reikalauja reguliarios priežiūros. Metalinės durys yra tvirtos ir gerai apsaugotos, tačiau gali atrodyti šaltesnės. Taip pat yra plastikinių, aliuminio ir stiklo durų variantų, kurie turi savų privalumų ir stilistinių ypatybių.
 • Spalva ir apdaila: pasirinkite durų spalvą, atitinkančią likusią jūsų interjero spalvų paletę. Taip pat galite rinktis duris su įdomia apdaila, pavyzdžiui, dekoratyvine faktūrine apdaila arba medžio efekto apdaila.
 • Dydis ir konfigūracija: atsižvelkite į įėjimo angos matmenis ir pasirinkite dydį atitinkančias duris. Svarbi ir durų konfigūracija – jos gali būti vienvėrės arba dvivėrės, su šoniniais langais arba be jų. Pasirinkite variantą, atitinkantį jūsų šeimos poreikius ir erdvę.
 • Biudžetas: iš anksto nustatykite biudžetą ir ieškokite jūsų biudžetą atitinkančių variantų. Atminkite, kad durų kokybė ir patikimumas yra svarbiau nei jų kaina, todėl rinkitės patikimus, gerą reputaciją turinčius gamintojus.

Atminkite, kad lauko durų pasirinkimas yra asmeninis sprendimas ir turi atspindėti jūsų stilių ir pageidavimus. Dėl papildomų patarimų ir durų montavimo būtinai kreipkitės į specialistus.