Šarvuotos lauko durys Standartas 2

Kaina 1204

Šarvuotos lauko durys Standartas 2

Padidinta apsauga

Šarvuotos lauko durys Standartas 2, apsauginės nuo įsilaužimo durys. Atsparumas įsilaužimui patvirtintas laboratorijoje – 2-a saugumo klasė (RC2) pagal naujausią EN 1627:2011 standartą.

 • bent viena spyna ne žemesnės kaip 3-ios saugumo klasės, apsaugota nepragręžiama plokštele;
 • gera garso (41 dB Rw (C;Ctr)) bei šilumos izoliacija (1,3 W/(m2K);
 • gali būti priešgaisrinės (EI30, EI45), priešdūminės (SM C5);
 • gaminamos tiksliai pagal reikiamus matmenis;
 • neriboto dizaino, vienvėrės, dvivėrės, atsidarančios į vidų ar išorę;
 • tinka padidinto saugumo reikalaujančioms patalpoms, butams, visuomeniniams ar komerciniams pastatams, individualiems namams, kotedžams (naudojant lauko sąlygoms pritaikytas apdailas).

Standartas 2 bazinė komplektacija:

 • Durų stakta – lankstytas 100 mm „L“ formos profilis, durų angoje tvirtinamas 16 vnt. kaiščių, apsaugotų nuo nupjovimo 24 mm plieninėmis įvorėmis.
 • Durų varčia – speciali lankstyta metalinė konstrukcija 100% apšiltinta 50 mm akmens vatos plokšte; bendras varčios storis 75 mm; su spynos apsaugine dėžute.
 • Lankstai su atraminiais guoliais.
 • Durų lankstų apsauginiai kaiščiai – 2 vnt. 16 mm skersmens ir 4 vnt. 12 mm skersmens.
 • Sandarinimo tarpinės – 2 vnt.

 

DURŲ SAVYBĖS

 

Saugios

Specialiai lankstyta „L“ formos, 100 mm pločio durų stakta ne tik yra platesnė, nei įprastinių „šarvuotų“ durų, bet ir turi 6 lenkimo briaunas, todėl yra tvirtesnė, nei stačiakampė ar iš vamzdžio gaminta stakta, kurios turi tik 4 lenkimo briaunas. Be to, ši stakta angoje montuojama 16 vnt. kaiščių, kuriuos nuo nupjovimo saugo 24 mm plieninės įvorės, todėl jos nėra būtina įbetonuoti. Vidinė varčios konstrukcija taip pat yra sutvirtinta standumo briaunomis, kurios neleidžia deformuoti durų laužimo metu, o spyna papildomai apsaugota metaline dėžute.

Į šį durų modelį galima montuoti ne žemesnės kaip 3 saugumo klasės spynas, kurių viena turi būti apsaugota nepragręžiama plokštele.

Vyrių pusėje yra 6 apsauginiai kaiščiai, kurie neleidžia iškelti durų varčios nupjovus vyrius. Du kaiščiai (16 mm storio) prasisuka ant guolių, o tai apsunkina jų nupjovimą. Kiti keturi (12 mm storio) yra stabilūs.

Taupo Jūsų namų šilumą

Standartas 2, kaip ir visi kiti durų modeliai, dėl savo unikalios ir puikiai apšiltintos metalinės konstrukcijos yra vienos geriausiai šilumą sulaikančių apsauginių durų tiek Lietuvoje, tiek visoje ES.

Kadangi lankstyto profilio varčios konstrukcija neturi uždarų ertmių, todėl ją galima pilnai apšiltinti 50 mm akmens vatos plokšte. Lankstyto profilio „L“ formos stakta bei slenkstis užtikrina ypatingą sandarumą, nes visu perimetru klijuojama papildoma tarpinė (iš viso dvi tarpinės). Taip pat lankstyto profilio stakta yra pilnai apšiltinama, skirtingai nei naudojant uždaro profilio vamzdžio tipo konstrukcijas.

Standartas 2 šilumos perdavimo koeficientas 1,3 W/(m2-K), t.y. kaip 6 kamerų plastikinių langų (kuo koeficientas mažesnis, tuo daugiau šilumos sulaikoma). Taigi, šios durys tinka ne tik butui, bet ir individualiam namui (naudojant lauko sąlygoms pritaikytas medžiagas).

Gerai izoliuoja garsą, užkerta kelią kvapams

Durų Standartas 2, dėl jau minėtos pilnai apšiltintos durų konstrukcijos, garso izoliacija yra 41 dB. Taigi, jei už Jūsų durų ūžia miestas maždaug 60 dB garsu, jį tegirdėsite 19 dB garsu (60 dB triukšmas – 41 dB durų garso izoliacija = 19 dB). Toks garso lygis Jums net netrukdytų miegoti (miegamajame, vaikų kambariuose rekomenduojamas triukšmo lygis 25-30 dB).

Šios durys yra ypač sandarios, todėl puikiai apsaugo nuo kvapų bei dūmų, sklindančių iš laiptinės ar lauko.

Priešgaisrinės

Panaudojus papildomus priešgaisrinius elementus Standartas 2 net 45 minutes saugo nuo ugnies ir atlaiko 1000oC temperatūrą. Tai ypač aktualu daugiabučiuose namuose, kur gaisras gali išplisti nuo kaimynų ar padegus duris, o nuosavuose namuose – iš katilinės ar garažo.

Patvarios ir ilgaamžės, patogu naudoti

Kadangi visos durys gaminamos labai tiksliomis programuojamomis staklėmis “Amada”, kurios geba apdoroti metalą 0,1 mm tikslumu, todėl jų konstrukcija yra preciziškai tiksli ir tiesi. Naudojant vyrius su atraminiais guoliais, jas ypač lengva varstyti, nepaisant metalinėms durims būdingo didesnio svorio. Bandymai laboratorijoje parodė, kad po 200 000 kartotinio varstymo ciklų Standart 2 durų konstrukcija išliko absoliučiai nepakitusi.

Kadangi vidinėje durų konstrukcijoje nėra uždarų ertmių, visa metalinė konstrukcija visiškai padengta milteliniais dažais, kurie skirti ypač ilgalaikiam metalo paviršiaus apsaugojimui nuo korozijos.

Durų apdaila įprastai gaminama iš dažytos arba PVC plėvele laminuotos MDF ar Umidax-HLS plokštės. Dažymui naudojami poliuretaniniai dažai, kurie yra atsparūs drėgmei, neblunka saulėje, o PVC plėvele laminuota apdailos plokštė yra ypač atspari įbrėžimams, nenusidaužo kampai.

Lengva prižiūrėti

Dažyta ar PVC plėvele laminuota durų apdaila nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, ją lengva valyti.

Dizaino galimybės

Galite pasirinkti iš beveik 200 mūsų siūlomų apdailos raštų arba pagaminsime pagal individualų architekto ar mūsų pačių paruoštą projektą.

Jei reikalingas aukštesnis apsaugos lygis, rinkitės apsauginių durų modelius Standart 3 ar Standart 4 kurių atsparumas įsilaužimui taip pat patikrintas ir patvirtintas autoritetingoje notifikuotoje IFT Rosenheim mokslinių tyrimų laboratorijoje Vokietijoje.

Spalvos

Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2

Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2

Šarvuotos lauko durys Standartas 2

Frezavimai

Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2

Raštai

Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2 Šarvuotos lauko durys Standartas 2