Šiltos lauko durys Termo 0,78 W/(m2*K) A++

Kaina 1425

Šiltos lauko durys Termo 0,78 W/(m2*K) A++

Durys skirtos namams, kotedžams, visuomeniniams pastatams. Gaminami pagal užsakymą, galite rinktis iš plataus modelių ir spalvų asortimento. Montavimą atliekame visoje Lietuvoje.

 

Įėjimo kompozicinės vienos varčios su slenksčiu durys „Termo“.
„Termo“ – šiltos ir saugios lauko durys. Šios durys pagamintos iš metalo ir medžio konstrukcijos, naudojant drėgmei atsparias medžiagas, tokias kaip OKOUME plokštės. Gamindami „Termo“ duris stengiamės užtikrinti visas lauko durims būtinas savybes: šiluminį pralaidumą, sandarumą, garso izoliaciją, atsparumą drėgmei ir patikimumą. Šių durų šilumos pralaidumo koeficientas U 0,78 W/(m²·K), energetinio naudingumo klasė A++. „Termo“ durims naudojamos trys sandarinimo tarpinės, kurios užtikrina ypač gerą sandarumą, garso ir šilumos izoliaciją. Visos lauko durys gaminamos pagal individualų užsakymą, todėl galime pagaminti duris, kurios geriausiai atitiks angos išmatavimus, sukomplektuoti spynas pagal užsakovo pageidavimus, parinkti labiausiai patinkantį išfrezavimo raštą ir spalvą.

Specifikacija

Durų stakta 130 mm pločio pagaminta iš plieninio stačiakampio profilio 80x40x1,5. Staktos užpildas – akmens vata, iš vidinės pusės – ekstrūdinis polistirolas Styrodur 20 mm, L- formos apvadai Okoume, dvi įfrezuojamos tarpinės, medžiaga – termoplastinis elastomeras. Dvigubas nerūdijančio plieno slenkstis 33 mm arba 53 mm aukščio.
Durų varčia 90 mm pločio pagaminta iš plieninio stačiakampio profilio 40x40x2 su statramščiu 42x20x1,5 ir 1,5mm plieno lakštu per visą varčios perimetrą. Varčia iš abiejų pusių padengta apdailine OKOUME dažyta arba beicuota plokšte. Varčios užpildas – 42 mm akmens vata ir 20mm ekstrūdinis polistirolas Styrodur. „Termo“ durys komplektuojamos su trimis vyriais, turinčiais atraminius guolius ir „D“ profilio klijuojama EPDM tarpine. Visa durų metalinė dalis gruntuota ir dažyta milteliniu būdu. Išorės apvadai – Okoume. Spyna ASSA 565/601 – 3 raktai.

Papildomai galite užsakyti priedus:

Chromuota vyrių apdaila, stiklo paketas, papildoma seifinė spyna, lauko apvadai

Durų charakteristikos „Termo”

Oro garso įzoliacija – 44 dB
Šilumos perdavimo koeficentas, W/(m2*K) – 0,78
Vandens nepralaidumas, klasė –  9A
Oro skverbtis, klasė – 3
Atsparumas vėjo apkrovai, klasė – C3
Mechaninis stiprumas ir sandarumas, klasė – 4
Atsparumas kartotiniam varstymui, ciklai/klasė – 5

Šiltos lauko durys Termo 0,78 W/(m2*K) A++

Šiltos įėjimo durys, atitinkančios A++ šilumos taupymo standartą, turi keletą išskirtinių savybių, kurios užtikrina didesnę šilumos izoliaciją ir apsaugą nuo šalto oro srovių.

  • Pirma, tokios durys yra daugiasluoksnės konstrukcijos, naudojant šilumines pertraukas tarp sluoksnių, o tai žymiai sumažina šilumos laidumą. Be to, jos yra izoliuoti iš vidaus ekologiškomis medžiagomis, turinčiomis aukštą šilumos koeficientą.
  • Antra, šiltos lauko durys turi specialius sandariklius, kurie nepraleidžia šalto oro ir skersvėjų. Tai užtikrina didesnį patalpų komfortą ir sumažina šildymo išlaidas.
  • Trečia, tokiose duryse yra dvigubo stiklo langai su aukštu šilumos izoliacijos laipsniu ir apsaugine plėvele nuo ultravioletinių spindulių.

Žinoma, šiltos lauko durys, atitinkančios A++ standartą, kainuoja brangiau nei paprastos durys. Tačiau jos gali atsipirkti sutaupydami šildymo išlaidas ir padidindami patalpų komfortą. Be to, investicijos į kokybiškas ir ilgaamžes duris taip pat gali padidinti parduodamo turto vertę.

Taigi, jei gyvenate šaltame regione ir norite sutaupyti šildymo išlaidas, taip pat pagerinti komfortą ir gyvenimo kokybę savo namuose, tuomet turėtumėte pagalvoti apie šiltų, A++ klasę atitinkančių įėjimo durų įsigijimą.