Durų rankena VERSA ZNE Slim juoda

Kaina 15

Durų rankena VERSA ZNE Slim juoda

  • Moderniojo stiliaus durų rankena VERSA pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio.
  • Rankena tvirtinasi susiveržiančiais kiaurai per spyną varžtais. Šis universalus tvirtinimas tinka DIN (Europinio) ir skandinaviško standarto spynos mechanizmams.
  • Rankena turi papildomą šešiakampį tvirtinimo varžtą į ašį tarp rankenų. Rankenos ašis 8 mm skersmens.

GALIMOS SPALVOS:

Durų rankena VERSA ZNE Slim juoda

VERSA MATINIS CHROMAS

Durų rankena VERSA ZNE Slim juoda

VERSA BALTA

versa sendintas žalvaris

VERSA SENDINTAS ŽALVARIS

versa grafitas

VERSA GRAFITAS

Duru rankena versa

VERSA JUODA

Tai nėra brangi durų rankenėlė, bet geros kokybės ir modernaus dizaino. Rankena maloni liesti ir patogi naudoti. Jūsų pasirinkimui yra 5 spalvos skirtingam interjerui.

Balta spalva yra universali, todėl tinka beveik bet kokios spalvos durims. Matinis chromas – tai klasikinė rankenos spalva, kuri dera prie bet kokios durų spalvos. Jei esate praradę pasirinkimą, ši spalva bus optimali. Dabar madinga juoda durų rankenų spalva, todėl ji bus itin moderni ir aktuali. Sendinto žalvario spalva derės prie rudų atspalvių durų, taip pat puikiai derės su specialiai sendintais paviršiais. Nauja rankenos spalvos grafitas tinka sukurti švelnius tamsius akcentus interjere. Ši spalva nekontrastuoja taip ryškiai kaip juoda, todėl populiarėja tarp meninio skonio dizainerių ir pirkėjų.

Iš arčiau rankenas galite apžiūrėti mūsų parduotuvėje adresu Laisvės pr. 125 Vilniuje. Dirbame kasdien nuo 9:00 iki 19:00, šeštadieniais nuo 10:00 iki 16:00. Rašiklius taip pat galima užsisakyti telefonu 8 655 48 498 arba el. lozabaltija@gmail.com. Užsakymo įvykdymo terminas nuo 1 iki 3 dienų.
Jei ieškote konkretaus modelio ir spalvos durų rankenos ir nerandate jos mūsų asortimente, galite atsiųsti mums nuotrauką ir mes rasime Jums tokį ar labai panašų modelį.

 

Vaizdo (video) įraše galite pamatyti durų rankeną iš skirtingų pusių.

Durų rankena VERSA ZNE Slim

Patarimas

Lofto stiliui tinka metalinės durų rankenos, padengtos bronza, sidabru, auksu. Senam paviršiui tinka vintažinis modelis su susidėvėjusiais, besilupančiais dažais.